economist

این رقابت‌ها با حضور ۲۲ تیم از شهرهای مختلف کشور در دو منطقه شمال و جنوب از اواخر آذر ماه آغاز خواهد شد.

قرعه کشی برگزاری این رقابت‌ها قرار است روز دوشنبه ۲۵ آذرماه در محل فدراسیون هندبال برگزار شود تا تیم هندبال ساوه رقبای خود را در این مسابقات بشناسد.

علیشاهی  حمایت شهرداری ساوه از این تیم خبر داد و گفت: درسال جاری فعالیت تیم هندبال ساوه زیر نظر شهرداری ادامه یافت و حمایت‌هایی از شهرداری صورت گرفته است که ضمن تقدیر از این اقدام شایسته یادآور می‌شود که هزینه‌هایی که برای امثال این تیم می‌شود در آینده موجب شکوفایی ورزش شهر خواهد شد.

 سرمربی تیم هندبال ساوه تصریح کرد: متاسفانه در سال‌های اخیر هندبال ساوه آنچنان که باید مورد توجه قرار نگرفته است و برخی از بازیکنان و استعدادهای خوب ما به دلیل کمبود امکانات از این رشته خارج شده و به رشته‌های دیگر روی آورده‌اند این درحالی است که تیم نونهالان هندبال ساوه طبق نظر کارشناسان جزء بهترین تیم‌های کشور است و برای شکوفایی این استعدادها حمایت مسوولان لازم و ضروری است.

 وی افزود: ما با استفاده از جوانان بومی شهر که میانگین سنی آنها در حدود ۱۹ سال است پا به عرصه این رقابت‌ها گذاشته‌ایم و امیدواریم بتوانیم با فراهم شدن امکانات و شرایط بهتر همانند لیگ دسته سه بدرخشیم و به لیگ دسته یک صعود كنيم.

Template Design:Dima Group
Tool tip