economist

رییس شرکت گاز ساوه گفت: مصرف سوخت گاز در جایگاه‌های سی‌ان‌جی این شهرستان بعد از اصلاح نرخ بنزین از چهار میلیون و ۳۹ هزار مترمکعب فراتر رفته است.

عباس اکبری افزود: مصرف گاز در جایگاه‌های سی‌ان‌جی ساوه از ابتدای امسال تا پایان مهرماه ۱۹ میلیون و ۴۴۳ هزار و ۵۲۰ مترمکعب بوده است.وی اظهار داشت: مشترکان این شهرستان اعم از سی‌ان‌جی، خانگی و تجاری از ابتدای امسال تا آبان ماه ۴۴۶ میلیون و ۸۵ هزار و ۹۹۸ مترمکعب گاز مصرف کردند.رییس شرکت گاز ساوه خاطرنشان کرد: هشت جایگاه عرضه گاز سی‌ان‌جی در ساوه و ۲ جایگاه در نوبران و غرق آباد فعالیت دارند.اکبری  یادآور شد: با فرارسیدن فصل سرما شهروندان باید وارد ایمنی به خصوص در نصب وسایل گرمایشی گازسوز خانگی را رعایت کنند و مراقب انتشار گاز منوکسید کربن باشند.

وی در بخشی از سخنانش گفت: حذف قبوض کاغذی  از راهکارهای شرکت گاز برای رفاه حال شهروندان و نیز صرف‌ جویی در هزینه‌ها و ارتقای کیفیت و دقت اراده خدمات مشترکان و حفاظت از محیط زیست  است. رییس شرکت گاز ساوه عنوان کرد: مردم برای دریافت صورتحساب گاز مصرفی از طریق پیامک باید به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و یا با شماره گویای ۳۳۸۹۲ تماس بگیرند یا به شماره  ۱۰۰۰۱۹۴ اپیامک بفرستند.۱۰۶ هزار مشترک خانگی، عمومی و تجاری در شهرستان ساوه از خدمات شرکت گاز بهره‌مند هستند.

Template Design:Dima Group
Tool tip