economist

نماینده مردم شهرستان‌های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با فساد در بخش‌های مختلف مقابله می‌شود و این پیشرفت و توسعه را به همراه دارد.

محمد رضا منصوری در آیین افتتاح خط جدید تولید داروهای انسانی شرکت داروسازی در ساوه اظهار کرد: با فساد در بخش‌های مختلف مقابله می‌شود و این پیشرفت و توسعه را به همراه دارد.وی افزود: مافیا داروی همیشه وجود داشته و باید با آن برخورد شود 

نماینده مردم شهرستان‌های ساوه و زرندیه در مجلس با اشاره به مفاسد صنعت خودرو بیان کرد: مقابله با فساد در این صنعت به‌سختی صورت گرفت و اکنون در حال اصلاح است.

واردات سه درصدی دارو

استاندار مرکزی نیز با اشاره به این‌که تحریم‌ها باعث خودکفایی در بخش‌های مختلف به‌ویژه دارو شده است، گفت: ۸۰ درصد واردات دارو در اوایل انقلاب اکنون به ۳ درصد در کشور رسیده است.

سید علی آقازاده با اشاره به این‌که امروز در صنعت دارو توانسته‌ایم قله‌های بازرگانی در دارو در خارج از ایران را فتح کنیم، افزود: باید در تولید داروهای پزشکی و صنعتی موفق شویم.

وی اظهار کرد: در تولید رادیو دارو امروز شاهد موفقیت‌های خوبی با همت متخصصان و مهندسان و پزشکان و حمایت‌های دولت و وزارت هستیم.

استاندار مرکزی بیان کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی خود را مکلف به حمایت از این شرکت می‌داند.

آقازاده ابراز امیدواری کرد: امیدواریم بتوانیم تا پایان دولت دوازدهم سرانه تخت‌های بیمارستانی را از 1.7 درصد به 2.1درصد  برسانیم با حمایت و تأمین تجهیزات بیمارستانی در کنار دارو در بخش درمان نیز خدمات مناسبی را به مردم ارائه دهیم‌

Template Design:Dima Group
Tool tip