economist

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تهران شد.

مهسا حقانی دانشجوی فارغ‌التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با رتبه 218 مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تهران شد.

حقانی درباره راز موفقیتش اظهار کرد: تلاش و پشتکار پس از توکل بر خدا تنها رمز موفقیت من بود و می‌خواستم ثابت کنم خواستن توانستن است.

وی افزود: من ثابت کردم که پشتکار زیاد می‌تواند جبران نداشته‌های انسان را بکند، هیچ دری بسته نیست و در آموزه‌های اهل بیت(ع) هم تأکید شده که انسان هیچ  روزش  نباید با روز قبل یکی باشد.

حقانی در پاسخ به سئوال خبرنگار که شما چگونه با درس خواندن در دانشگاه آزاد  اسلامی واحد ساوه توانستید در بهترین دانشگاه‌ها با کسب رتبه 218 مجاز به انتخاب رشته شوید، گفت: افتخار می‌کنم که قطار تکامل و پیشرفت من از ریل دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه عبور کرد.

وی اظهار کرد: باید بگویم فرقی نمی‌کند در کجا درس می‌خوانی، آنچه مهم است برنامه‌ریزی درست برای رسیدن به تعالی است، من مدیون استادان خود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه هستم و یکی از آرزوهای اینجانب این است که  بتوانم انگیزه‌های ارتقا و پیشرفت را  در وجود دانشجویان این دانشگاه  زنده کنم.

حقانی یادآور شد: اراده و همت نقش اساسی در پیشرفت یک دانشجو دارد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه صدها  مهسای حقانی دارد به شرط آنکه  خودشان اراده و توانایی‌های خود را باور کنند.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه، به منظور الگو‌سازی برای دانشجویان این واحد دانشگاهی به‌زودی در مراسمی از تلاش‌های این دانشجوی فعال قدردانی می شود.

Template Design:Dima Group
Tool tip