economist

فرماندار ساوه درباره اجرای بیانیه گام دوم در ادارات به سازمان‌های اجرایی ساوه دستور داد تا در این باره برنامه عملیاتی ارائه کنند.

  علی میرزایی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ساوه با تاکید بر ضرورت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب دارای جنبه‌های مهمی بوده و نقشه راه همه ما است، بنابراین وظیفه اقشار مختلف جامعه، به ویژه مسئولان در سال 98 این است که فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره گام دوم انقلاب را مورد بررسی جدی و عملیاتی قرار دهیم.

وی افزود: در واقع بیانیه گام دوم انقلاب ریل‌گذاری ادامه مسیر انقلاب توسط مقام معظم رهبری است، بنابراین آشنایی اقشار مختلف به ویژه نسل جوان با اهداف و ابعاد مختلف بیانیه گام دوم انقلاب بسیار ضروری است.

میرزایی عنوان کرد: پس، باید به دور از کلی‌گویی اجرای کامل این بیانیه  سرلوحه کار مسئولین قرار گیرد بنابراین  اگر به دنبال این هستیم که بیانیه گام دوم انقلاب را عملیاتی کنیم باید از کارهای کلیشه‌ای و صوری بپرهیزیم.

فرماندار ساوه تصزیح کرد: اگر بخواهیم قله‌های بعدی افتخار را فتح کنیم و اگر امروز به عنوان امانتداران ارزش‌های ثبت شده در این صعود چهل ساله به دنبال نهادینه کردن ارزش‌ها و تمدن‌سازی هستیم هیچ راه گریزی به تحقق و اجرای بیانیه مهم گام دوم انقلاب نیست، مگر آنکه با اعتقاد در جهت تحقق این هفت شاخص در بستر مدیریت جوانان عزیز تلاش کنیم.

 

وی ادامه داد" دولت و مسئولان تمامی دستگاه‌ها باید با تلاش مستمر  زمینه حضور و به‌کارگیری جوانان را در تمامی فعالیت‌ها فراهم کنند.

میرزایی بیان کرد: همه باید نسبت به رشد کشور حساس باشیم و در این زمینه تلاش وافر کنیم، در40 سال گذشته از عمر انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری داشتیم و امروز به دهه پنجم انقلاب وارد می‌شویم.

فرماندار ساوه خاطرنشان کرد: همه ادارات شهرستان ساوه مکلف هستند به دور از کلی گویی برنامه‌های عملیاتی خود را درخصوص بیانیه دوم انقلاب به فرمانداری ارائه دهند.

Template Design:Dima Group
Tool tip