economist

جشنواره فرهنگی ورزشی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان ساوه ویژه اوقات فراغت تابستان ۹۸ برگزار می شود

«محمدمهدی کارکن» با بیان اینکه جشنواره فرهنگی ورزشی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان ساوه امسال برای دومین بار ویژه اوقات فراغت و به مناسبت دهه کرامت از ۱۳ تیر ماه برگزار می شود، گفت: نخستین جشنواره در سال 1396 برگزار شد که با استقبال چشمگیری از سوی اعضای کانون مواجه شد.

 مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه ساوه افزود: این جشنواره در 12 رشته دارت، تنیس روی میز، والیبال، طناب کشی، فوتسال، شنا، بدمینتون،‌ دو میدانی، دوچرخه سوای، ‌کاراته، شطرنج و‌ هفت سنگ برگزار و علاقمندان تا پایان خرداد ماه فرصت دارند در این جشنواره ثبت نام کنند.

 وی با بیان اینکه رشته های شنا، دارت‌، ‌تنیس روی میز و شطرج  ویژه دختران است ادامه داد: این جشنواره در سه رده سنی نونهالان و کودکان ۹ تا ۱۲، نوجوانان ۱۳تا ۱۷ و جوانان ۱۸ تا ۲۲ سال برگزار می شود.

 کارکن هدف از برگزاری این جشنواره را ارتقای سلامتی افراد و جلوگیری از امراض مختلف، تشویق و ترغیب اعضای کانون به فعالیت های تیمی، ایجاد نشاط و دوری از استرس،‌ دانست و گفت: برگزاری جشنواره های ورزشی در كنار آگاهی بخشی و مشوق نوجوانان و جوانان به ورزش شرایط افزایش امیدواری و نشاط اجتماعی را مهیا می كند.

 وی اظهار کرد: به سه نفر برگزیده در هر رشته طی مراسم اختتامیه با جوایز تقدیر می شود.

 به گفته کارکن این جشنواره به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد و همکاری سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری ساوه و اداره ورزش و جوانان برگزار می شود.

نشاط شهر ارتباط مستقیمی با میزان کیفیت مبلمان شهری دارد

شهردار ساوه گفت: شورای شهر و شهرداری ساوه در دوره پنجم به دنبال توسعه و تقویت زیبایی بصری شهر است، چرا که بر این باور است نشاط و سرزندگی در یک شهر ارتباط مستقیمی با میزان کیفیت در مبلمان شهری و فضای سبز موجود در آن شهر دارد

Template Design:Dima Group
Tool tip