economist

امام جمعه زرندیه گفت: راهکار موثر برای رونق تولید و تحقق شعار سال، جدیت در برداشتن و کاهش موانع از مسیر تولیدکنندگان است.

حجت الاسلام «حسین ابراهیمی» در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه افزود:محوریت بیانیه گام دوم انقلاب نیز بر لزوم رونق تولید است و همه باید برای موفقیت در این راه در صحنه باشند.

وی اظهار داشت: بهبود همکاری بین بخشی و استفاده حداکثری از ظرفیت ها برای رونق تولیدموضوعی است که باید به صورت جدی عملیاتی شود.

وی با اشاره به خصومت های دیرین آمریکا و تحریم های اخیر این کشور علیه ملت ایران، گفت: این رفتارها به دلیل آن است که آمریکا نتوانسته به اهداف شوم خود در ایران اسلامی برسد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه نیز در این نشست گفت: انجام فعالیت های فرهنگی مانند ترویج مصرف بهینه آب در بخش های کشاورزی و خانگی، آموزش قانون کار و تبیین حقوق کارگران و‌ کارفرمایان، نهادینه کردن تعهد به انجام درست کار، ترویج فرهنگ کار جهادی و پرهیز از عملکرد سلیقه ای مدیران مهمترین و بهترین راهکارهای تحقق شعار سال است.

«احمد جوانمرد» همچنین بهره گیری از ظرفیت های حوزه فرهنگ و هنر برای تحقق شعار رونق تولید را موثر ارزیابی قرار داد و افزود: در شهرستان زرندیه که صنایع چشمگیری دارد می توان از توان هنرمندان و اصحاب فرهنگ در این خصوص استفاده کرد.

برگزاری دوره های آموزشی ویژه مدیران در صورت درخواست مدیران صنایع و کارخانه ها به میزبانی شهر صنعتی مامونیه، برگزاری دوره های آموزشی برای کارگران و کارفرمایان توسط اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی و همچنین تاکید به بانک های عامل برای پرهیز از سخت گیری در پرداخت تسهیلات حوزه تولید از جمله مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه بود.

Template Design:Dima Group
Tool tip