economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

امام جمعه ساوه با اشاره به اینکه سیل اخیر یک آزمون و امتحان الهی برای ملت و دولت بود، اظهار کرد: همه ملت و مسئولان وظیفه دارند که به میدان بیایند و به یاری سیل زدگان بشتابند.

حسینی امام جمعه در جلسه هماهنگی کمک به سیل زدگان استان‌های لرستان و خوزستان که با حضور خادمین موکب‌های اربعین، اصناف و جمعی از مدیران صنایع شهرستان ساوه برگزار شد، اظهار کرد: مردم شهرستان ساوه به ویژه خادمین حسینی در موکب های اربعین منتظر بخشنامه و دستورالعمل نبوده و همواره پیشگام هستند و از همان روزهای نخست وقوع سیل کار جمع آوری و انتقال کمک های مردمی را به سیل زدگان شروع کردند.

وی با تاکید بر اینکه همه موکب های اربعین حسینی باید به یاری سیل زدگان بشتابند، افزود: خدمات صادقانه و خالصانه موکب‌های اربعین حسینی مانع از تبلیغات منفی برای سست کردن اراده مردم خواهد شد.

امام جمعه ساوه در ادامه اعتمادسازی برای خنثی کردن ترفندهای دشمنان، مردم محوری و خودجوشی با محور بر برنامه ریزی در جمع آوری و توزیع کمک‌ها را مورد تاکید قرار داد و افزود: تجربه نشان داده است که مشارکت مردم در کنار بخش دولتی به مراتب تاثیرگذار و موجب تسریع در ارائه خدمات خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه سیل اخیر آزمون بزرگی برای ملت ایران است، تصریح کرد: سیل زدگان به گونه‌ای در معرض امتحان الهی هستند و ملت ایران نیز آزمون دیگری پیش رو دارند و باید هر دو در این آزمون الهی سرافراز بیرون آیند.

حجت الاسلام حسینی در ادامه از همه مجموعه‌های دولتی و نیز بخش خصوصی به ویژه صنعتگران، فعالان اقتصادی و آحاد مختلف مردم شهرستان ساوه خواست تا با مشارکت در تامین نیازهای سیل زدگان به یاری آنان بشتابند.

به گزارش ایسنا، فرمانده سپاه ناحیه ساوه نیز گفت: مجموعه سپاه و بسیج دوشادوش مردم و نهادهای خدمات رسان در حال امدادرسانی به سیل زدگان هستند.

سرهنگ پاسدار حجت الله دستجانی افزود: بنا بر اعلام ستاد مدیریت بحران استان کمک های مردمی پس از جمع آوری از طریق سپاه به مناطق سیل زده لرستان و خوزستان منتقل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر شرایط زندگی مردم در استان خوزستان بحرانی است، افزود: استان مرکزی به عنوان استان معین استان لرستان انتخاب شده است، اما به دلیل بروز شرایط بحرانی در استان خوزستان بخشی از کمک‌های جمع آوری شده مردم به استان خوزستان ارسال خواهد شد.

سرهنگ دستجانی به آغاز فعالیت موکب‌های اربعین حسینی در شهرستان ساوه اشاره کرد و افزود: قرار بر این شده است که بخشی از خادمین موکب‌های اربعین حسینی شهرستان ساوه در مناطق سیل زده مستقر شده و اقدام به پخت غذا و توزیع در بیان سیل زدگان کنند و بخش دیگری نیز در سطح شهرستان کار پشتیبانی و جمع آوری کمک‌های مردمی را انجام دهند.

وی همچنین از انتقال چندین محموله مواد غذایی و آب معدنی طی دو روز اخیر به مناطق سیل زده استان‌های لرستان و خوزستان از شهرستان ساوه خبر داد.

Template Design:Dima Group
Tool tip