economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

نیکوکار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گفت: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی فعالیت‌های مزرعه پژوهشی این واحد دانشگاهی گسترش پیدا کرده است.

جواد نیکوکاردرباره بیانیه مقام معظم رهبری در تبیین گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در این نامه که خطاب بیشترش به جوانان بود تکلیف را روشن کرده‌اند و فرموده‌اند اعتماد به آن‌سوی مرزها محکوم به شکست بوده و اقتصاد کشور جزو دغدغه‌های ایشان مطرح شده است.

وی جنبه مثبت تحریم‌ها  را تقویت اعتمادبه‌نفس و خودباوری هرچه بیشتر دانست و افزود: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی فعالیت‌های مزرعه پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گسترش پیداکرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه تصریح کرد: در همین راستا در ۶ ماه گذشته مزرعه پژوهشی آموزشی این دانشگاه را فعال‌تر از گذشته کرده و افزایش سطح زیر کشت جو این مزرعه از پنج هکتار به ۱۲ هکتار و سطح زیر کشت یونجه از ۱,۵ هکتار به ۵.۵ هکتار و افزایش تعداد گوسفندان نژاددار از ۱۹ رأس به ۵۵ رأس رسیده است و برنامه‌های پژوهشی دیگری نیز برای مزرعه آموزشی پژوهشی دانشگاه در دست بررسی و اقدام داریم که متعاقباً اعلام خواهد شد.

Template Design:Dima Group
Tool tip