economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چبست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چبست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
بيانيه حمايت برخي از هيات هاي ورزشي از مهندس محمدرضا منصوري بسم الله الرحمن الرحيم مجلس، مهم ترین رکن در تصمیم‌گیری در جمهوری اسلامی ایران است.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.

به نقل از خبرگزاري ايرنا  «رضا ایاز» اظهار داشت:

سه هتل،‌ 2 خانه مسافر، 15 سفره خانه،‌ هفت مجتمع خدماتی و 10 رستوران بین راهی در ساوه فعالیت می کنند که علاوه بر ارایه خدمت به مردم این شهرستان، آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران ورودی در ایام نوروز هستند.
وی اظهار داشت: 422 اثر تاریخی و طبیعی و مذهبی در شهرستان ساوه وجود دارد که 112 اثر به ثبت ملی رسیده است.
جانشین مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ساوه یادآور شد: ‌ بیشتر آثار تاریخی شهرستان ساوه در حال نگهداری یا مرمت هستند و در همین راستا انجمن های میراث فرهنگی برای صیانت از آن ها و مقابله با حفاران غیرمجاز تشکیل شده است.
ایاز افزود: با تلاش صورت گرفته، بنای تاریخی مسجد جامع ساوه به عنوان پایگاه ملی تعیین و از اعتبارات ملی بهره مند و تاکنون نیز بخش زیادی از این اثر تاریخی مرمت شده است، همچنین عملیات اجرایی طرح مسجد تا مسجد با همکاری شورای شهر و شهرداری ساوه در دهه امسال آغاز شد.
وی در مورد وضعیت کنونی حوزه صنایع دستی این شهرستان نیز گفت: 200 هنرمند ساوجی در 50 رشته صنایع دستی فعالیت می کنند که با همکاری شهرداری 14 غرفه به صورت رایگان برای فعالیت این افراد اختصاص یافت تا بتوانند تولید و اشتغالزایی مناسبی داشته باشند.
وی گفت:ستاد خدمات سفرهای نوروزی شهرستان ساوه به زودی فعالیت خود را آغاز می کند.
جانشین مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ساوه اظهار داشت: شمار کمیته های این ستاد از هشت مورد در سال گذشته به 10 کمیته افزایش یافته و هماهنگی با دستگاه های خدمات رسان وجود دارد.
ایاز گفت: در ایام نوروز آثار تاریخی درون شهر ساوه مانند مسجد جامع،‌ امامزاده ها و گنبد چارسوق که به تازگی مرمت شد، برای بازدید مهمانان نوروزی دایر می شود و اداره میراث فرهنگی نیز کشیک های نوروزی خواهد داشت.
وی گفت: جذب سرمایه گذاران با هدف توسعه زیرساخت های گردشگری در شهرستان ساوه از راهبردهای اصلی این اداره عنوان کرد.
ساوه یکی از شهرها و مناطق باستانی بازمانده از دوره ساسانی است که در دوران گذشته بر سر راه کاروان های عبوری میان ری باستان، همدان، اصفهان، قزوین، زنجان، قم و کاشان قرار داشته است و در قرن هفتم هجری با حمله مغولان دچار ویرانی و تخریب های گسترده شد.

Template Design:Dima Group
Tool tip