economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

حجه الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی امام جمعه در شصت وچهارمین جلسه این شورا گفت: ادامه راه امام وپاسداری از ارزشهای انقلاب مهمترین وظیفه نیروهای انقلابی ومردم است.

حجه الاسلام والمسلمین ابراهیمی در این جلسه که با دستور جلسه تبیین اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) و بررسی برنامه های فرهنگی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران صبح امروز پنجشنبه یازدهم بهمن ماه در محل دفتر امام جمعه برگزار شد، افزود: هرچند امام خمینی رحمه الله علیه مثل سایر بزرگان دینی از این دنیا رفت اما راه و آرمانهای ایشان باقی است و وظیفه تمامی مردم ونیروهای انقلابی است که از این راه وآرمانها صیانت نمایند.

ایشان ادامه داد: اگر نبود مقام معظم رهبری که از این راه وآرمانها به نحو احسن حفاظت و صیانت نماید قطعا دشمنان انقلاب، انقلاب دیگری در مقابل این انقلاب ایجاد نموده و موجب نابودی انقلاب و آرمانهای آن می شدند. رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه تعبد، اخلاق، نترسیدن، دوستدار اهل بیت بودن، حفظ وحدت و ... را از شاخصه های اصلی اخلاقی و اندیشه های حضرت امام (ره) عنوان نموده و وجود وحدت وبصیرت را از لازمه های اصلی حال حاضر جامعه دانست.

دکتر فدایی فرماندار و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه هم در این جلسه تحول در همه امور اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و... از اهداف انقلاب عنوان نموده و حرکت روبه جلو را که موجب پیشرفت در همه زمینه ها شود را ضروری دانست. وی جلب رضایت عموم مردم و توجه به خواسته های آنان را موجب ایجاد همدلی و اتحاد بین تمام اقشار جامعه دانسته وادامه داد: می باست با استفاده از ظرفیت 80 میلیونی مردم، آنان را با نظام وانقلاب همراه نموده و موجب افزایش اقتدار ملی وفراسرزمینی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد.

احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ودبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه هم در ابتدای این جلسه ضمن تشریح دستور جلسه، تبیین مبانی فکری انقلاب اسلامی در همه زمینه های فرهنگی واجتماعی، تبیین کارنامه نظام مقدس جمهوری اسلامی، تبیین کارآمدی نظام و شناسایی ومعرفی ظرفیتهای انقلاب برای آینده را مهم دانسته و ادامه داد: امنیت پایدار، استقلال واقعی، آزادی و مردم سالاری، نفوذ واقتدار فرا سرزمینی و مشارکت حقیقی اجتماعی، از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایران است.

حضور مسئولین در محل نمازهای جمعه و پاسخگویی به سوالات مردم، انجام تحقیق و پژوهش در خصوص ظرفیت شناسی انقلاب اسلامی ایران برای آینده توسط موسسه فرهنگی پژوهشی امیرپژوه زرندیه از مصوبات این جلسه بود. خبرنگار خانم گراوند

Template Design:Dima Group
Tool tip