economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

معاون حوزه خدمات شهری شهردار ساوه از پیش‌بینی کاشت 30 هکتار درخت در شهرک بازیافت شهرداری در راستای مقابله با آلودگی هوا در این منطقه خبر داد.

محسن مددی افزود: کاشت 30 هکتار درخت و فضای سبز در محوطه سایت پردازش و محل دفن زباله‌ها برای جلوگیری از انتشار بوی نامطبوع و پاکیزگی هوا پیش بینی شده که تا پایان سال جاری عملیات فاز نخست آن اجرایی خواهد شد.
وی تصریح کرد:  برای تامین آب این میزان فضای سبز یک استخر ذخیره آب  در این مجموعه احداث شده تا با روش آبیاری قطره‌ای و مدیریت مصرف آب  بتوانیم آب مورد نیاز این فضای سبز را تامین کنیم.
مددی افزود: این طرح  با استفاده از گونه‌های خاص با نیاز آبی کم، مقاوم و البته با تاکید بر گونه‌های سازگار و بومی موجود در این منطقه  اجرا خواهد شد.وی اضافه کرد: شهرک بازیافت  شهرداری ساوه در شرق این شهر واقع شده و حدود 100 هکتار وسعت دارد.

Template Design:Dima Group
Tool tip