economist

انتخابات 1398

اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.
آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس از ۲۴ بهمن آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس از ۲۴ بهمن
باز هم فصل دیگری درانتخاب آینده چهار ساله فرا رسید (۲) بسمه تعالی دوستان عزیزو فهیم ساوجی با سلام و درود

فرمانده انتظامی ساوه گفت: دو کارمند دولت که با همکاری دو نفر دیگر قطعه زمینی از اراضی ملی را در ساوه به طور غیرقانونی تصرف کرده و به فروش رسانده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

پرویز اسدی اظهار داشت:‌ در پی اعلام شکایت اداره راه و شهرسازی شهرستان ساوه در خصوص زمین خواری در یکی از مناطق این شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ساوه افزود:‌ در مراحل رسیدگی به پرونده، اسناد و مدارک لازم در خصوص ملی بودن این اراضی محرز شد و شناسایی عاملان تصرف و فروش اراضی ملی با هماهنگی مرجع قضایی در دستور کار قرار گرفت.

وی عنوان کرد: در مراحل تحقیقات تخصصی پلیس، دو کارمند یکی از اداره های دولتی که با همکاری دو نفر دیگر، این قطع زمین را که حدود چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال ارزش داشت، تصرف کرده و به فروش رسانده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.اسدی خاطر نشان کرد:‌ با تکمیل تحقیقات پلیس، متهمان دستگیر شده به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار روانه زندان شدند

Template Design:Dima Group
Tool tip