economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

دومین دوره تخصصی آموزشی مرتبط با قوانین و امورات شهر و شهرداری جهت ارائه راهکارهای درآمدی و تشریح قوانین شهرداری ها با حضور استاد عبدالرضا عباس زاده، مدرس دوره های تخصصی شهرداری های کشور، برای کارکنان شهرداری ساوه برگزار شد.

این دوره تخصصی به مدت سه روز و با هدف ارتقای سطح دانش و تجربه  پرسنل مجموعه شهرداری در امورات مرتبط با مسؤولیت های آنان با موضوع درآمد، نوسازی،  مالی، عمران، شهرسازی، خدمات شهری و تشریح قوانین پیش بینی شده است.

استاد عباس زاده در جریان برگزاری این دوره تخصصی با بیان اینکه کارکنان شهرداری موظف به یادگیری قوانین و مقررات شهرداری ها هستند زیرا در صورت خطا عذری از آنان پذیرفتنی نیست، به تشریح عناوینی نظیر قوانین 31 گانه حریم صدور پروانه، وظایف شهرداری در محدوده و حریم شهرها، صدور پروانه ساختمانی، ضوابط شهرسازی، انواع کاربری ها و... پرداخت.

در ادامه این جلسه پرسش هایی در ارتباط با وظایف مجموعه شهردای ازسوی شرکت کنندگان مطرح  و  توسط استاد عباس زاده پاسخ داده شد.استاد عباس زاده از اساتید برجسته کشور در زمینه دوره های تخصصی شهرداری ها و مؤلف انواع کتاب های مرتبط با مسائل حوزه شهری از جمله تعرفه عوارض، بهای خدمات و سایر درآمدهای شهرداری، انواع عوارض و نحوه محاسبه آنها در شهرداری ها، آشنایی با وظایف و اختیارات شهردار و نحوه انتخاب و شرایط احراز شهردار، تنظیم و صدور شناسنامه ساختمانی، قوانین و مقررات اداری و استخدامی در شهرداری، شیوه نامه های امور مالی و معاملات شهرداری ها، آشنایی با درآمد و روش های افزایش آن در شهرداری ها و ... می باشد.

Template Design:Dima Group
Tool tip