economist

انتخابات 1398

اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.
آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس از ۲۴ بهمن آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس از ۲۴ بهمن
باز هم فصل دیگری درانتخاب آینده چهار ساله فرا رسید (۲) بسمه تعالی دوستان عزیزو فهیم ساوجی با سلام و درود

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: 12 عدد سکه تقلبی پارسیان و 6 کیلوگرم ماده اولیه پیش ساز مخدر شیشه در 2 عملیات جداگانهتوسط پلیس این شهرستان کشف شد.

سرهنگ «پرویز اسدی» افزود:صنف طلافروشان ساوه گزارشی مبنی بر حضور مشکوک فردی با هدف فروش سکه های طلای پارسیان را به پلیس ارایه کردند که بررسی این موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با حضور تیم نامحسوس پلیس و تکمیل تحقیقات، شخص مشکوک شناسایی و در یکی از خیابان‌های شهر با عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.
سرهنگ اسدی اظهار داشت: در بازرسی از فرد دستگیر شده، 12 عدد سکه پارسیان تقلبی کشف شد.
سرهنگ اسدی ادامه داد: متهم در اعترافاتش بیان کرد که از مدت‌ها پیش معتاد به مواد مخدر صنعتی بوده و برای مواد مصرفی سکه‌های تقلبی را تهیه و قصد فروش آن را در یکی از طلافروشی‌های ساوه داشته است.
کشف 6 کیلوگرم مواد مخدر ویژه ساخت شیشه
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه اعلام کرد: 6 کیلوگرم مواد مورد نیاز ساخت مخدرشیشه در عملیات ماموران انتظامی از 2 توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان کشف شد.
سرهنگ اسدی افزود: ماموران پلیس از فعالیت 2 نفر در زمینه تهیه و توزیع مواد پیش ساز ویژه مطلع شدند و پس از شناسایی و ردگیری مخفیگاه متهمان، در عملیاتی آنان را دستگیر کردند.
وی گفت: هر 2 توزیع ‌کننده مواد مخدر برای سیر مراحل قانونی پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند.

Template Design:Dima Group
Tool tip