economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه دربرگزاری نمایشگاه خوشنویسی به مناسبت 9 دی هفته بصیرت  افزود:

بصیرت و شعور سیاسی اجتماعی مردم نقش اساسی داشت و زمان شناسی و هوشمندی مردم در مقابل توطئه های داخلی و خارجی که با تبعیت از امام امت و مقام معظم رهبری حاصل گردیده بود موجب شد تا به صورت گسترده بساط فتنه و فتنه انگیزی که با حمایت های سیاسی و غیرسیاسی غرب و در رأس آنها محافل آمریکایی در داخل ریشه دوانیده بود خشکانده شود.

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نمایشگاه خوشنویسی به مناسبت هفته بصیرت خبرداد و بیان داشت: دراین نمایشگاه تعداد30 عدد تابلو از فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص 9 دی و همچنین 20 عدد پوستر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم بصیرت و بازشناسی جریان فتنه به مدت 10 روز در محل فرهنگسرای ارشاد در معرض دید عموم گذارده شده است.رئیس اداره ارشاد اسلامی ساوه با اشاره به این که این نمایشگاه با هدف گرامیداشت ارزشهای اسلامی و آشنایی نسل جوان و نوجوان با حماسه ملی برگزار شده است ابراز داشت:حرکت های عاشورایی و خودجوش و برخوردار از ماهیت درونمایه و بصیرت مردم پس از انقلاب تلقی نمود که با خنثی سازی توطئه های خارجی و خیانت های عناصر داخلی،انقلاب و نظام مقدس اسلامی را بیمه کرد.

وی افزود:بصیرت و شعور سیاسی اجتماعی مردم نقش اساسی داشت و زمان شناسی و هوشمندی مردم در مقابل توطئه های داخلی و خارجی که با تبعیت از امام امت و مقام معظم رهبری حاصل گردیده بود موجب شد تا به صورت گسترده بساط فتنه و فتنه انگیزی که با حمایت های سیاسی و غیرسیاسی غرب و در رأس آنها محافل آمریکایی در داخل ریشه دوانیده بود خشکانده شود.

حسین محمودی فر تصریح کرد:حماسه 9 دی حرکت بی نظیری بود که توسط ملت بزرگ و با بصیرت ایران به وقوع پیوست و برگ زرینی به کتاب تاریخ انقلاب اسلامـی افزوده شـد و حضور میلیونی مردم در تظاهـرات 9 دی که در طـول سـه دهه تاریخ انقلاب بی نظیربود بصیرت هوشیاری و دشمن شناسی ملت مسلمان ایران را به خوبی نشان داد و برای همیشه به عنوان حماسه ای ماندگار در تاریخ باقی خواهد ماند.

Template Design:Dima Group
Tool tip