economist

انتخابات 1398

اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.
آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس از ۲۴ بهمن آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس از ۲۴ بهمن
باز هم فصل دیگری درانتخاب آینده چهار ساله فرا رسید (۲) بسمه تعالی دوستان عزیزو فهیم ساوجی با سلام و درود

جمعی از مسئولان شهرستان ساوه از طرح های هادی روستایی بخش نوبران بازدید و در جریان روند اجرای این طرح ها قرار گرفتند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در جریان این بازدید و در جمع اهالی روستای آقچه قلعه، دربند، و کله دشت ساوه، با اشاره به همکاری شورا‌ها و مردم در توسعه عمران و آبادانی روستا‌ها گفت: در شرایط موجود مشکلات و تنگنا‌های اقتصادی نیازمند کار و تلاش مضاعف هستیم.

منصوری در خصوص بهسازی محور قدیم ساوه همدان افزود: با وجود احداث آزاد راه ساوه- همدان، اقدام در خصوص محور قدیم به نفع متولیان آزاد راه نیست، ولی با این وجود ما تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم در این محور انجام خواهیم داد.

رئیس بنیاد مسکن ساوه هم از تخصیص نیمی از اعتبار طرح‌های هادی روستا‌های این شهرستان خبر داد و گفت: در سطح شهرستان ساوه یک میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده که تاکنون نیمی از آن تخصیص یافته که کار عمرانی در ۶ روستا در حال انجام است.

کریمی افزود: طرح‌های هادی در سه روستای آقچه قلعه، دربند، و کله دشت که امروز مورد بررسی قرار گرفت در قالب جدولگذاری و آسفالت ۳۰۰میلیون ریال اعتبار صرف شده است.

اهالی سه روستای آقچه قلعه، دربند، و کله دشت در این بازدیدها، مشکلات آسفالت معابر روستا، احداث ساختمان دهیاری و جبران خسارت سرمازدگی محصولات کشاورزی را مطرح کردند.

Template Design:Dima Group
Tool tip