economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پایش باید به گفتمان در فضای آموزش عالی کشور تبدیل شود و در این راه‌ رسانه‌ها نقش بسیار مهمی دارند.

  دکتر محمدمهدی طهرانچی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در غرفه خبرگزاری آنا دقایقی با خبرنگاران این رسانه به گفتگو پرداخت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به شروع تحولات ساختاری و محتوایی در بخش پژوهشی دانشگاه آزاد گفت: اهداف مختلفی را مدنظر قرار داده‌ایم تا از نهایت توان پژوهشی دانشگاه استفاده کنیم.

وی در ادامه با تشریح طرح پایش، ادامه داد: طرح پایش، نظام پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی را به صورت شبکه‌ای تنظیم کرده و سراهای نوآوری در ادامه طرح پایش بسترساز اشتغال دانش‌بنیان خواهد شد.

طهرانچی با اشاره به راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: این صندوق به‌همراه سایر نهادها به ثبت رسیده است و دانشگاه آزاد اسلامی پشتیبان اصلی این صندوق‌ها خواهد بود. همچنین صندوق‌های خطرپذیر و شتاب‌دهند‌ه‌‌ها را در همین راستا در یک سال آینده راه‌اندازی خواهیم کرد. مدارس خلاقیت و مهارت نیز راه‌اندازی خواهند شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ضمن بازدید از پرونده‌های خبری تحلیلی خبرگزاری آنا گفت: پایش باید به یک فرهنگ تبدیل شود، با راه‌اندازی پایش و تشکیل تیم‌های هزار و ۱۰ هزار نفره در ذیل پایش اثبات می‌کنیم که ایرانیان هم در انجام فعالیت‌های گروهی توانمند هستند.

وی ادامه داد: پایش باید به یک گفتمان در فضای آموزش عالی کشور تبدیل شود و در این راه رسانه‌ها نقش بسیار مهمی دارند؛ پیشرفت علمی دشمن دارد و رسانه‌ها با مراقبت و فرهنگ‌سازی در پیشبرد اهداف پژوهشی سهیم باشند.

طهرانچی در پایان اضافه کرد: جهت‌گیری‌های جدیدی را شروع کرده‌ایم و قصد داریم هر چند ماه یک‌بار خبرهای جدیدی به پژوهشگران و دانشگاهیان بدهیم.

Template Design:Dima Group
Tool tip