economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

 مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: 9 طرح درمانی در این استان با 295 میلیارد ریال اعتبار درحال تکمیل و تجهیز است که با راه اندازی آن ها کیفیت در ارایه خدمات به مراجعان بهبود می یابد.

دکتر «ثریا پازوکی» افزود: این طرح ها شامل بخش های CCU و ICU بیمارستان امام خمینی (ره) اراک، NICU، اطفال و مراقبت های ویژه بیمارستان شازند، بلوک زایمان و CSR(استریل) نوزادان و فیزیوتراپی بیمارستان ساوه ، درمانگاه شهرستان زرندیه و پلی کلینیک بیمارستان امام خمینی (ره) اراک است.
وی توضیح داد: عملیات بهسازی و توسعه بخش های مراقبت های ویژه قلبی( CCU) ومراقبت ویژه(ICU) بیمارستان امام خمینی (ره) با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده و تا ماه آینده آماده بهره برداری می شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این طرح خدمات مراقبت ویژه این مرکز درمانی با 12 تخت انجام خواهد شد که هشت تخت بهسازی و چهار تخت افزوده شده است.
پازوکی اظهار داشت: پنج تخت مراقبت ویژه نوزادان (NICU) و 15 تخت اطفال نیز در بیمارستان شازند بهسازی و تجهیز شده است.
وی توضیح داد: چهار تخت مراقبت های ویژه (ICU) نیز در بیمارستان شازند ایجاد شده که در مجموع برای انجام این سه طرح درمانی 20 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است و در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند.
مدیر در مان تامین اجتماعی استان مرکزی توضیح داد: بلوک زایمان و امکانات CRSنوزادان و فیزیوتراپی نیز از طرح های درمانی بیمارستان چمران ساوه است که از یک سال پیش کلید خورده و با 20 میلیارد ریال اعتبار تکمیل و در در حال تجهیز است و این طرح ها نیز در دهه فجر امسال بهره برداری می شوند.
پازوکی عنوان کرد: درمانگاه شهرستان زرندیه نیز در زمینی به وسعت سه هزار متر مربع در سه طبقه درحال ساخت است که 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بهره برداری از آن در بازه 18 ماهه هدفگذاری شده است.
وی توضیح داد: اعتبار پیش بینی شده این طرح درمانی 140 میلیارد ریال است و تلاش می شود که طبق زمانبندی ساخته و تجهیز شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی خاطرنشان کرد: ساخت پلی کینیک بیمارستان امام خمینی (ره) اراک از طرح های کلیدی و با اهمیت حوزه عمرانی تامین اجتماعی استان مرکزی است چرا که با انجام آن ساماندهی امور اداری و خدمات درمانی سرپایی کامل شده و امکان بهره گیری موثرتر از فضاهای درمانی موجود در این بیمارستان برای ارایه خدمات کیفی و تخصصی مراجعان فراهم می شود.
پازوکی گفت: تهیه نقشه و آماده سازی فضا برای آغاز این طرح عمرانی انجام شده و با تخصیص بودجه 100 میلیارد ریالی عملیات اجرایی آن در اسرع وقت کلید می خورد.
وی افزود: این طرح در زمینی به وسعت سه هزار متر مربع در سه طبقه ساخته می شود و با تمرکز امور اداری و خدمات درمان سرپایی در آن، زمینه افزایش 16 تخت بیمارستانی در فضاهای موجود درمانی و تقویت خدنات تخصصی قلب فراهم می شود.
مدیردرمان تامین اجتماعی استان مرکزی عنوان کرد: درحال حاضر به علت مراجعه بالا و محدودیت فضای درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) اراک پذیرش بیمار سرپایی محدودیت هایی دارد اما با انتقال این حوزه به پلی کیلینیک جدید امکان افزایش پزشکان متخصص و پذیرش بیشتر وجود دارد.
خدمات درمانی تامین اجتماعی استان مرکزی از طریق سه بیمارستان امام خمینی (ره) در اراک، شهید دکتر چمران ساوه و شازند، پلی کلینیک تخصصی ابن سینا و هفت درمانگاه ارایه می شود.

 

Template Design:Dima Group
Tool tip