economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

استاندار مرکزی در سفر به بخش خرقان شهرستان زرندیه و نوبران شهرستان ساوه

ضمن دیدار با خانواده شهدا ، چند طرح خدماتی را افتتاح کرد. استاندارمرکزی درسفر به بخش خرقان شهرستان زرندیه با حضور بر مزار 2 شهید گمنام شهر رازقان به مقام شهدا ادای احترام کرد.
آقای  آقازاده  سپس با خانوداه  شهید حسن عشقی در شهر رازقان دیدار و از صبر و فداکاری‌خانواده شهیدان، جانبازان و ایثارگران تجلیل کرد .
استاندار همچنین پایگاه اورژانس جاده ای روستای دوزج بخش خرقان و خانه بهداشت روستای چناقچی را افتتاح و از کلیسا قدیمی سرکیس در این روستا بازدید کرد.
استاندار در روستای علیشار نیز با حضور در گلزار شهدا به مقام شهدا ادای احترام کرد .
نشست با شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران بخش خرقان از دیگر برنامه های آقای آقازاده در زرندیه بود .
استاندار در دیدار با شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران گفت : باید با استفاده از ظرفیت موجود و تامین زیرساخت های گردشگری و صنایع تبدیلی برای توسعه روستا تلاش کنند .

Template Design:Dima Group
Tool tip