economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس از اجرای طرح حل اختلاف مردم و دستگا‌های اجرایی بدون دادگاه در این ۲ شهرستان خبرداد.

منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از ۳ روستای اردمین، سنگک و میچک شهر غرق آباد ساوه  با بیان اینکه طرح حل اختلاف مردم و دستگا‌های اجرایی بدون دادگاه در ۲ شهرستان ساوه و زرندیه اجرا می‌شود گفت: در این زمینه کمیسیون حل اختلاف بین مردم و دستگا‌های اجرایی تشکیل خواهد شد.

منصوری در بین اهالی ۳ روستای اردمین، سنگک و میچک شهر غرق آباد ساوه با اشاره به مشکلات روستاییان با سازمان منابع طبیعی افزود: شهرستان‌های ساوه و زرندیه بر اساس طرحی که به صورت پایلوت در ساوه و زرندیه اجرا خواهد شد برای حل مشکلات و دعاوی بین مردم با منابع طبیعی کمیسیونی مشترک با حضور مسئولین تشکیل خواهد شد و این دعاوی به دادگستری ارجاع نخواهد شد.

وی در خصوص منابع اختصاص یافته به طرح‌های روستایی گفت: برای اجرای طرح‌های آبخیزداری در ۳ روستای اردمین سنگک و میچک مبلغ صد میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

عملیات آسفالت جاده بیان بخش نوبران از سرگرفته می‌شود

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی از شروع عملیات آسفالت جاده بیان بخش نوبران هم خبر داد و اضافه کرد: این محور، راه ارتباطی ۲۸ روستاست که با توجه به اخذ دستور حواله قیر، بخشی از این محور آسفالت خواهد شد.

فع مشکل آنتن دهی ضعیف تلفن‌های همراه، مشکل آب کشاورزی و اراضی کشاورزی با منابع طبیعی از جمله مشکلاتی بود که اهالی روستا‌های اردمین سنگک و میچک در این بازدید مطرح کردند و خواستار رفع آن‌ها شدند.

Template Design:Dima Group
Tool tip