economist

حاضرین درسایت

ما 63 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ساوه قطب برق خورشيدي خاورميانه مي شود يه قلم محمدرضاسوري با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در کشور‌های توسعه‌یافته و در حال توسعه و نیاز مبرم به الکتریسیته و به منظور کاهش گاز‌های گلخانه‌ای و حفاظت لایه اوزن، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره هشتم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) دراسفند ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛
ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با بیان اینکه ظرفیت‌های بخش روستایی شناسایی و تقویت شود گفت: دهیاران باید با شناسایی ظرفیت‌های روستاها در راه توسعه بخش روستایی تلاش کنند.

محمدرضا منصوری در آیین بهره‌برداری از دهیاری روستای آرا قلعه بخش نوبران با اشاره به فعالیت دهیاران اظهار داشت: دهیاران نه در پایین‌ترین سطح مدیریتی بلکه در بالاترین سطح مدیریتی جایی که 95 درصد محصولات کشاورزی در آنجا تولید می‌شود حضور دارند، بنابراین باید با مشارکت مردم در راستای توسعه و آبادانی روستاها تلاش کنند به گونه‌ای که شاهد مهاجرت معکوس از شهرها به سمت روستاها باشیم.

وی افزود: موقعیت‌های گردشگری و پتانسیل‌های خوبی در روستاهای شهرستان ساوه وجود دارد، دهیاران باید با شناسایی و معرفی این ظرفیت‌ها و جذب گردشگری برای رونق اقتصادی و اشتغال در روستاها  تلاش کنند.

دهیاری‌ها در توسعه روستاها تلاش کنند

فرماندار ساوه نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت توسعه روستایی اظهار داشت: عزم دولت برای عمران و آبادی روستاها جدی است به‌ گونه‌ای که هم اکنون سهم روستاها از ارزش افزوده به 30 درصد رسیده است، دهیاران در توسعه و آبادانی روستا ها نقش به‌سزایی دارند.

محمد بهاروند با اشاره بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های مردمی در توسعه شهرها و روستاها افزود: دهیاران  از مشارکت روستاییان در انجام کارها استفاده کنند تا انجام پروژه‌ها بهتر و با برکت باشد و بتوانند ارتباط دوجانبه خود را هم با مردم و هم با مسئولان ادامه دهند.

وی عنوان کرد: امروز عزم دولت برای عمران و آبادی روستاها جدی  است به‌گونه‌ای که هم‌اکنون سهم روستاها از ارزش افزوده به 30 درصد رسیده است و دهیاران به‌عنوان پل ارتباطی میان دولت و مردم در توسعه و آبادانی روستاها نقش به‌سزایی دارند.

فرماندار ساوه تصریح کرد: تلاش مضاعف دهیاران در راستای توسعه بیش از پیش روستاها و برطرف کردن موانع و مشکلات آنها بسیار لازم و ضروری است و شناخت کامل از مشکلات مردم و انتقال صحیح و به موقع آن به مسئولان می‌تواند در راستای رفع این موارد بسیار مثمر ثمر باشد.

بهاروند ادامه داد: پیگیری و سرعت دادن به اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح روستاها و اولویت‌بندی آنها از سوی دهیاران با کمک و مشورت شوراهای اسلامی سبب عمران و آبادانی