economist

حاضرین درسایت

ما 34 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند
چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در ساوه فراهم است و تنها مشکل ما در زمینه تامین برق است که با تقویت پست ۶۳ کیلووات این مشکل هم برطرف می‌شود.

محمدرضا منصوری با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان ساوه اظهار داشت: در شهرستان ساوه با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد شرایط برای جذب سرمایه‌گذار فراهم است، بنابراین جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در دو شهرستان ساوه و زرندیه را در دستور داریم.وی افزود: مشکل عمده‌ای که سبب از دست دادن بسیاری از سرمایه‌گذارها در این دو شهرستان شد بحث برق آنها است که با فعال کردن پست 63 کیلووات دیگر مشکلی برای جذب سرمایه‌گذار نداریم.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اجرای 4 پروژه بزرگ و ملی را در شهرستان ساوه داریم که از جمله آنها می‌توان به ایستگاه  راه آهن ساوه-تهران، ساوه-همدان و ساوه مشهد اشاره کرد که گام مهم برای افزایش ایمنی و رفاه مردم در تسهیل تردد بین ساوه و دیگر شهرها است، از دیگر پروژه‌ها جاده گرمسار به مشهد را می‌توان نام برد که طول این پروژه 160 کیلومتر بوده و اجرای آن از زرندیه شروع شده، خوشبختانه قرارگاه خاتم‌الانبیاء به خوبی این پروژه را آغاز کرده و با اجرای آن انقلابی در راه‌های کشور به‌ویژه استان مرکزی که این جاده در شمال آن واقع شده به وجود می‌آید.

منصوری بیان کرد: در انتقال آب از سد دز که عملیات آبرسانی آن شروع شده و مشکل در بحث تامین لوله‌ها بود، با استفاده از فاینانس داخلی این مشکل برطرف شد اما از سرعت کار رضایت نداریم، با اجرای این پروژه 450 لیتر در ثانیه آب به سمت ساوه می‌آید به گونه‌ای که مشکل تامین آب مورد نیاز بخش صنعت، کشاورزی و شرب مردم شهرستان ساوه برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: دیگر پروژه مهم در شهرستان ساوه، بیمارستان جایگزینی مدرس است که تنها شهر در کشور هستیم که بعد از 40 سال یک بیمارستان جدید در آن تاسیس می‌شود، بحث رنو فرانسه هم از دیگر پروژه‌هایی است که در حوزه اشتغال انقلابی در کشور و شهرستان ساوه ایجاد می‌کند و تلاش می‌کنیم که شاهد این اتفاق خوب در شهرستان ساوه باشیم.

Template Design:Dima Group
Tool tip