economist

حاضرین درسایت

ما 29 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند
چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت بر لزوم تشکیل کمیته ای تخصصی برای بررسی موضوع اعلام ورشکستگی های برخی واحدهای صنعتی و تولیدی کشور تاکید کرد.

محمدرضا منصوری گفت: بررسی فرآیند اعلام ورشکستگی های واحدهای تولیدی و صنعتی کشور‌ نیازمند پیگیری های کارشناسانه است و در این راستا علاوه بر نظارت دستگاه قضایی به تشکیل یک کمیته تخصصی نیز نیاز است.
محمد رضا منصوری اظهار کرد: دستگاه قضایی و دادگستری ها باید با دقت نظر بیشتری در خصوص اعلام ورشکستگی برخی مراکز تولیدی و صنعتی کشور ورود کنند و گرچه بعضی از این صنایع واقعا ورشکسته شده اند.
وی افزود: در صورت تشکیل کمیته ای تخصصی با رویکرد کارشناسی، علاوه بر جلوگیری از بروز مفاسد اقتصادی، شرایطی ایجاد خواهد شد که میلیاردها تومان پول بانک ها و مردم از بین نرود.
منصوری گفت: در بررسی هایی که در کمیسیون صنایع و معادن مجلس صورت گرفت به مواردی از اعلام ورشکستگی ها دست یافتیم که نیازمند پیگیری های موشکافانه است.
وی به رکود اقتصادی برخی از شرکت های دولتی اشاره کرد و گفت: دلیل اصلی ورشکستگی این گونه شرکت ها به سوء مدیریت بر می گردد.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت گفت: باید کمیته ای تخصصی برای ریشه یابی و راستی آزمایی اعلام ورشکستگی های واحدهای تولیدی و صنعتی کشور تشکیل شود تا از تعطیلی کارخانه ها و ‌بیکاری کارگران جلوگیری شود.
در شهرستان ساوه 637 واحد صنعتی و معدنی و چهار شهرک صنعتی فعالیت می کنند که حدود 44 درصد از کل اشتغال استان مرکزی را به خود اختصاص داده اند.

Template Design:Dima Group
Tool tip