economist

حاضرین درسایت

ما 37 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ساوه قطب برق خورشيدي خاورميانه مي شود يه قلم محمدرضاسوري با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در کشور‌های توسعه‌یافته و در حال توسعه و نیاز مبرم به الکتریسیته و به منظور کاهش گاز‌های گلخانه‌ای و حفاظت لایه اوزن، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره هشتم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) دراسفند ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛
ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت بر لزوم تشکیل کمیته ای تخصصی برای بررسی موضوع اعلام ورشکستگی های برخی واحدهای صنعتی و تولیدی کشور تاکید کرد.

محمدرضا منصوری گفت: بررسی فرآیند اعلام ورشکستگی های واحدهای تولیدی و صنعتی کشور‌ نیازمند پیگیری های کارشناسانه است و در این راستا علاوه بر نظارت دستگاه قضایی به تشکیل یک کمیته تخصصی نیز نیاز است.
محمد رضا منصوری اظهار کرد: دستگاه قضایی و دادگستری ها باید با دقت نظر بیشتری در خصوص اعلام ورشکستگی برخی مراکز تولیدی و صنعتی کشور ورود کنند و گرچه بعضی از این صنایع واقعا ورشکسته شده اند.
وی افزود: در صورت تشکیل کمیته ای تخصصی با رویکرد کارشناسی، علاوه بر جلوگیری از بروز مفاسد اقتصادی، شرایطی ایجاد خواهد شد که میلیاردها تومان پول بانک ها و مردم از بین نرود.
منصوری گفت: در بررسی هایی که در کمیسیون صنایع و معادن مجلس صورت گرفت به مواردی از اعلام ورشکستگی ها دست یافتیم که نیازمند پیگیری های موشکافانه است.
وی به رکود اقتصادی برخی از شرکت های دولتی اشاره کرد و گفت: دلیل اصلی ورشکستگی این گونه شرکت ها به سوء مدیریت بر می گردد.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت گفت: باید کمیته ای تخصصی برای ریشه یابی و راستی آزمایی اعلام ورشکستگی های واحدهای تولیدی و صنعتی کشور تشکیل شود تا از تعطیلی کارخانه ها و ‌بیکاری کارگران جلوگیری شود.
در شهرستان ساوه 637 واحد صنعتی و معدنی و چهار شهرک صنعتی فعالیت می کنند که حدود 44 درصد از کل اشتغال استان مرکزی را به خود اختصاص داده اند.

Template Design:Dima Group
Tool tip