economist

حاضرین درسایت

ما 54 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ساوه قطب برق خورشيدي خاورميانه مي شود يه قلم محمدرضاسوري با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در کشور‌های توسعه‌یافته و در حال توسعه و نیاز مبرم به الکتریسیته و به منظور کاهش گاز‌های گلخانه‌ای و حفاظت لایه اوزن، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره هشتم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) دراسفند ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛
ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :

محمدرضا منصوری ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان سابق و جدید جمعیت هلال احمر ساوه

و تجلیل از اعضای داوطلب مشارکت‌کننده در خدمات‌رسانی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اظهار کرد: تقویت اقتصاد در بخش‌های مختلف در گرو توسعه صادرات است و این مهم استقلال و خودکفایی همه‌جانبه را در پی دارد.

وی با اشاره به اینکه کارآفرینی و تولید کالاهای با کیفیت کلید اصلی رشد صادرات است، اظهار کرد: کیفیت بیش از کمیت نقش بسزایی در تصاحب بازارهای جهانی و رونق اقتصاد و اشتغال پایدار و کاهش بیکاری جوانان دارد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس بیان کرد: ارتقای جوانان از وضعیت فعلی در زمینه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی باید مهم‌ترین رویکرد مسؤولان باشد.

منصوری وابستگی به درآمد نفتی را زنگ خطر وضعیت اقتصاد دانست و گفت: باید از هم‌اکنون برای کارآفرینی و پرورش توانمندی‌ها و تربیت فرزندانی خلاق از سنین پایه با روحیه ایجاد کسب و کار چاره‌اندیشی کرد که این مهم به تأیید هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی رسیده است.

وی افزود: ما در کشوری زندگی می‌کنیم که آب، برق، گاز برای صاحبان صنایع و صنعت رایگان است و با این وجود آنچنان که باید و شاید شاهد شکوفایی اقتصاد و در رأس آن صادرات کالا نیستیم.

منصوری مهم‌ترین آفت اشتغال به ویژه در پست‌های مدیریتی و عقب‌گرد جامعه کنونی را ابتلا مسئولان به روزمرگی دانست و ادامه داد: بهره‌مندی از نشاط و شور جوانان در واگذاری امور باعث پیشرفت جامعه در سایه خلاقیت می‌شود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس تخصصی کردن آموزش‌ها در کنار به‌کارگیری جوانان از سوی سازمان هلال احمر را گامی بلند در ارتقای وضعیت جوانان عنوان کرد و افزود: این جمعیت در سال‌های اخیر توانسته در کنار وحدت و همدلی در رویدادهای ناگوار و نیز تربیت جوانان خلاق در زمینه‌های اجتماعی مؤثر واقع شود.

منصوری اضافه کرد: توجه به جوانان حاشیه شهر که اغلب دارای استعدادهای نهفته هستند نیازمند شناسایی و توجه است که هلال احمر می‌تواند از آنان در امور مختلف و با ارائه آموزش‌های لازم بهره‌مند شود.

وی در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به اثر باستانی مسجد جامع ساوه ادامه داد: این اثر ثبت‌شده در فهرست جهانی در اثر بی‌توجهی در سال‌های اخیر در حال نابودی بود که با تخصیص اعتبار ملی مناسب عملیات اجرائی مرمت آن در حال انجام است.

منصوری با اشاره به اینکه می‌توان از نیروی جوان هلال احمر برای احیای این اثر تاریخی استفاده کرد، بیان کرد: تبدیل محوطه آن به مکانی برای تفریح گردشگران خارجی و ایرانی باید در اولویت برنامه‌های مسئولان مربوطه قرار گیرد

Template Design:Dima Group
Tool tip