economist

حاضرین درسایت

ما 36 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ساوه قطب برق خورشيدي خاورميانه مي شود يه قلم محمدرضاسوري با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در کشور‌های توسعه‌یافته و در حال توسعه و نیاز مبرم به الکتریسیته و به منظور کاهش گاز‌های گلخانه‌ای و حفاظت لایه اوزن، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره هشتم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) دراسفند ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛
ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :

نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در خانه ملت گفت: مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم از حق نظارت خود برای بررسی نهادهایی که از بودجه عمومی استفاده می کنند اما پاسخگوی هزینه هایشان نیستند، استفاده می کند.

محمدرضا منصوری گفت: هر دستگاه و نهادی که از بودجه عمومی کشور تغذیه می کند باید در قبال عملکردش پاسخگو باشد و محل هزینه ها را مشخص کند.
وی افزود: علاوه بر مجلس شورای اسلامی، سازمان حسابرسی و دیوان محاسبات نیز می توانند در این زمینه ورود و دخالت داشته باشند زیرا حسابرسی برای همه ادارات وجود دارد.
منصوری اظهار کرد: بر اساس قانون، نمایندگان حق نظارت و دخالت در همه امور را دارند و می توانند از اهرم نظارتی خود برای بازخواست سازمان یا نهادهای وابسته به هرکدام از قوا که در قبال بودجه دریافتی، پاسخگو نیستند استفاده کنند.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت بیان کرد: رئیس جمهوری چندی پیش از ایستادگی خود مقابل فشار برخی نهادها برای محدودیت فضای مجازی به بهانه تخلف عده ای خاص سخن گفت و با توجه به اینکه فضای مجازی در چارچوب قانون تعریف شده می تواند فعالیت خود را ادامه دهد.
وی افزود: البته در مواردی که حریم ها شکسته یا باعث تهمت یا هتک آبروی افراد در فضای مجازی می شود، باید با افرادی که صاحب گروه یا فضاهای مجازی هستند، برخورد شود زیرا
برخی از افراد رعایت نمی کنند و باعث ایراد تهمت و هیتک حیثیت افراد می شوند.
منصوری تاکید کرد: فضای مجازی نباید به فضای تخریب تبدیل شود و هر کسی در فضای مجازی آزادانه و بدون ضابطه و مسئولیت پذیری وارد شود.
نماینده مردم ساوه و زرندیه با تاکید بر اهمیت و تداوم فعالیت فضای مجازی، اظهار کرد: فضای مجازی مفید است و باعث پیشرفت امور می شود و بسیاری از انتقادهای منصفانه که در این فضا انجام می شود می تواند امور را اصلاح کند.

Template Design:Dima Group
Tool tip