economist

حاضرین درسایت

ما 33 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ساوه قطب برق خورشيدي خاورميانه مي شود يه قلم محمدرضاسوري با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در کشور‌های توسعه‌یافته و در حال توسعه و نیاز مبرم به الکتریسیته و به منظور کاهش گاز‌های گلخانه‌ای و حفاظت لایه اوزن، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره هشتم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) دراسفند ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛
ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: برخورداری از نعمت گاز در روستاهای مختلف شهرستان موجب خواهد شد که روستاها جان دوباره بگیرند.

محمدرضا منصوری در جلسه بررسی وضعیت گازرسانی شهرستان ساوه اظهار کرد: با پیگیری‌‌ های صورت گرفته نقاط حاشیه‌‌ ای شهر که در طرح تفضیلی قرار گرفته و توسط شهرداری مقدمات قرار گرفتن این نقاط در محدوده خدمات شهری انجام شده و نیز روستاهای شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

وی با اشاره به محرومیت برخی از روستاهای شهرستان ساوه از نعمت گاز طبیعی اظهار کرد: گرچه طی یکسال گذشته سرعت پوشش گازرسانی در روستاها افزایش یافته است اما همچنان برخی از روستاهای شهرستان از خدمات گاز محرومند.

وی ادامه داد: امیدواریم ظرف یک یا دو سال آینده بیش از 99.5 درصد مردم شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند و درصد باقیمانده هم ممکن است محدودیت هایی در حوزه راه روستایی و مسیر انتقال وجود داشته و یا جمعیت کمتر از پنج خانوار داشته باشند که نتوان گازرسانی کرد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس اولویت اول گازرسانی به روستاهای سردسیر ساوه و زرندیه مخصوصا در بخش نوبران و خرقان را بیان کرد و گفت: در صورت گازرسانی به پنج روستای محروم از گاز در بخش نوبران و خرقان تمامی روستاهای واجد شرایط این دو بخش از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

وی با اشاره به تصویب قانون جدیدی در مجلس مبنی بر بهره‌‌ مندی تمامی نقاط شهری از گاز طبیعی گفت: امیدواریم مجموعه شرکت گاز در گازرسانی به تمامی نقاط شهری ساوه اهتمام جدی داشته و همچنان که از نعمت برق و آب برخوردار هستند از نعمت گاز نیز برخوردار شوند که مهمترین مصوبه این جلسه خواهد بود. نمایندگان  براساس ماده 78 لایحه برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کل کشور دولت را موظف کردند تا در چارچوب برنامه ششم توسعه  به منظور ارتقای شرایط محیطی پایدار و فراگیر مناطق حاشیه نشین از مزایای شهرنشینی اقدامات لازم را انجام دهد. امیدواریم با استفاده  از این مصوبه خوب و پیگیری‌های فرماندار، اداره گاز شهرستان، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و  دیگر مسئولان مشکل چندین ساله گاز مناطق حاشیه نشین ساوه بزودی برطرف شود.

وی با تقدیر از مدیرعامل شرکت گاز استان و فرماندار ساوه نیز گفت: قطعا از طریق پیگیری با وزیر مربوطه برای بهره‌‌ مندی روستاهای کمتر از 10 خانوار ساوه و زرندیه با تخصیص اعتبار لازم به منظور انجام عملیات گازرسانی اقدام لازم را صورت خواهیم داد

Template Design:Dima Group
Tool tip