economist

حاضرین درسایت

ما 179 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند
چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: کاهش ۳۰ هزار میلیارد تومانی بودجه کشور در سال ۹۷ روند اجرا پروژه‌ها را با مشکل روبه‌رو می‌کند.

محمدرضا منصوری با اشاره به اولویت برنامه‌های کشور در بودجه سال 97 اظهار داشت: بودجه کشور در بحث عمرانی  30 هزار میلیارد تومان کاهش پیدا کرده و قطعا این کاهش، روند اجرای پروژه‌های عمرانی کشور را تحت تاثیر قرار می‌دهد ولی تلاش براین است پروژه‌های عمرانی که از اولویت ویژه‌ای برخوردار هستند اجرا شود. 

وی افزود: مهم‌ترین پروژه در حوزه انتخابیه ساوه آب، فاضلاب و ایمن‌سازی و نگهداری راه‌ها است که در صورت عدم توجه، بودجه استان نیز جوابگو نگهداری راه‌ها نیست همچنین بحث بهداشت و درمان نیز در بودجه سال 97 مورد توجه است.

عضو کمیسیون اصل90 مجلس تصریح کرد: با توجه به اینکه بودجه شهرستان‌های ساوه و زرندیه در سال 96 که حدود 68 میلیارد تومان بود پیگیر هستیم ارتقاء بودجه برای ساوه و زرندیه در سال 97 را داشته باشیم.

منصوری بیان کرد: در سطح ملی در بودجه مصوب سال 97 نیز اشتغال، رونق تولید، آب و فاضلاب و حفظ منابع در اولویت قرار دارد، بودجه استان مرکزی در سال 97 نیز به‌صورت کامل مطرح نشده اما حدود 280 میلیارد تومان است. 

وی ادامه داد: در رابطه با قرارداد رنو فرانسه یک سال و نیم است که پیگیر هستیم اما به سبب سنگ‌اندازی در درجه اول سایپا و نیز افراد پشت پرده به نتیجه نرسیده و در صورتی‌ که این سنگ‌اندازی‌ها ادامه داشته باشد وضعیتی که پشت پرده خودرو است را مطرح می‌کنیم.

Template Design:Dima Group
Tool tip