economist

حاضرین درسایت

ما 28 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ساوه قطب برق خورشيدي خاورميانه مي شود يه قلم محمدرضاسوري با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در کشور‌های توسعه‌یافته و در حال توسعه و نیاز مبرم به الکتریسیته و به منظور کاهش گاز‌های گلخانه‌ای و حفاظت لایه اوزن، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره هشتم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) دراسفند ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛
ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایرادات زیادی نسبت به قیمت و کیفیت خودروهای ساخت داخل وجود دارد، گفت: به‌زودی مدیران خودروسازی بازخواست و نتیجه آن به اطلاع مردم رسانده خواهند شد.

محمد منصوری اظهار کرد: کمیسیون اصل 90 انتقادات شدیدی نسبت به وضعیت فعلی شرکت‌های خودروسازی دارد و مهرماه امسال با تشکیل جلسه در این خصوص به این وضعیت رسیدگی خواهد کرد.

وی تصریح کرد: ایرادات زیادی نسبت به قیمت و کیفیت خودروهای ساخت داخل وجود دارد، ضمن اینکه شرکت‌های خودروسازی خصوصی‌سازی نیز کاری انجام نمی‌دهند که این ایرادات در کمیسیون مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس بیان کرد: قیمت دلار از 800 تومان به 4 هزار تومان افزایش یافته است، با کاهش 500 درصدی ارزش پول ملی هیچ تغییری در صادرات خودروهای ساخت داخل صورت نگرفته، این در حالی است که حقوق کارگران نیز بالا نرفته و تغییر آنچنانی در قیمت مواد اولیه صورت نگرفته است که تمام این موارد حاکی از کیفیت پایین تولیدات داخل و عدم تمایل بازار خارج برای خرید این تولیدات است.

منصوری با بیان اینکه به‌زودی مدیران خودروسازی بازخواست و نتیجه آن به اطلاع مردم رسانده خواهند شد، گفت: باید در مدیریت خودروسازی کشور بازنگری شود و افرادی با تفکر جدید و مدیریت جدید بتوانند محصولی باکیفیت و دارای قابلیت صادرات تولید کنند.

وی خاطرنشان کرد: مجلس تمام ایرادات را به وزیر صنعت، معدن و تجارت منتقل خواهد کرد و انتظار دارد تغییری در مدیریت‌ها صورت گیرد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیشترین خودروهای بی‌کیفیت و بدون ایمنی توسط شرکت سایپا تولید می‌شود، افزود: در دولت قبل چندین بار از وزیر صنعت و معدن در این خصوص پاسخ خواستیم، در دوره جدید نیز اگر مدیریت سایپا باقی بماند، به‌شدت در مجلس برخورد خواهیم کرد.

منصوری ادامه داد: امروز بالاترین آمار تصادفات جاده‌ای مربوط به تولیدات شرکت سایپا است که باید در این زمینه چاره‌اندیشی شود.

Template Design:Dima Group
Tool tip