economist

حاضرین درسایت

ما 83 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
نقش تـربیتی بانوان در مقابله با آسیب های فرهنگی و اجتماعی (۱) زهرا ظفرمند ؛ محقق وپژوهشگر مسائل اجتماعی؛امروزه نقش مؤثر زنان در مقابله با تهاجم فرهنگی و پیشگیری از انحرافات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره چهارم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه)  درمهرماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره سوم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه) درشهريورماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت:

"کابینه دوازدهم برای حل بیکاری و مشکل اقتصادی برنامه داشته باشد" محمدرضا منصوری با اشاره به اینکه رئیس جمهور در انتخاب کابینه نیازهای جامعه را مدنظر قرار دهد اظهار داشت:

با توجه به مشکلات معیشتی و بیکاری که مردم با آن مواجه هستند باید مهمترین برنامه دولت جدید درحوزه اقتصادی باشد و رئیس جمهور مدیران اقتصادی قوی را در کابینه خود قرار دهد تا بتوانند در حوزه اشتغال موثر باشند.

وی افزود: درحوزه نیروی انسانی ما دارای جوانان کارآمد و توانمند هستیم که تاکنون از این نیروها استفاده نشده است بنابراین دولت و گزینه‌های وزارت باید درحوزه جوانان و اشتغال و کارآفرینی جدید و استفاده از نخبگان دارای برنامه‌های منسجمی باشد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس تصریح کرد: با توجه به نظرعمومی نمایندگان و صحبت‌هایی که داشتیم احتمال وجود دارد همه وزرا رای اعتماد را بگیرند، ممکن است برخی با رای کمتر و یا بیشتر زیرا باتوجه به سوابق وزرای جدید اغلب گزینه‌ها افراد پاکدستی هستند و نمایندگان مجلس نیز پشتیبان دولت در جهت توسعه منافع عمومی مردم و حل مشکلات کشور و در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری حرکت خواهند کرد.

منصوری بیان کرد: امیدواریم دولت جدید با اقتدار بیشتر و مصمم‌تر از دوره قبل با احترام به رای مردم در جهت برطرف‌کردن مشکلات مردم و در جهت اعتلای ارزش‌های اسلامی تلاش کند.

وی ادامه داد: دولت جدید باید ۳ دغدغه را در اولویت خودقرار دهد، نخست آنکه در بحث آب با توجه به مصرف بی‌رویه آب در آینده یکی از بحران‌ها مربوط به مشکلات آب و استفاده از منابع آبی است که از وزیر نیرو در دولت دوازدهم انتظار می‌رود در این مورد برنامه‌ریزی خوبی صورت گیرد زیرا بزرگترین چالش در آینده بحران آب است.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به تکنولوژی روز که سبب از بین رفتن برخی مشاغل می‌شود یکی از مشکلات اساسی کشور و حتی می‌توان گفت در راس مشکلات جوانان فارغ‌التحصیل مسئله اشتغال است که فرصت‌های شغلی ایجاد شده در سال‌های اخیر متناسب با تحولات بازار کار نبوده است، حضور فعالانه نخبگان اقتصادی با برنامه‌ریزی منسجم و ایجاد فضای سرمایه‌گذاری مطمئن در عرصه تولید داخلی در کنار حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان و از سوی دیگر فراهم‌کردن مشوق‌هایی برای تولیدکنندگان محقق شده و می‌تواند در تحقق شعار سال که بحث تولید و اشتغال است موثر واقع شود.

وی افزود: از دیگر برنامه‌های مهم که به‌عنوان یک مشکل قابل بررسی و مورد توجه نمایندگان است و دولت هم باید آن را جزو برنامه‌های مهم خود قرار دهد بحث تغییر در سیستم آموزشی است که جوانان بعد از فارغ‌التحصیلی خود کارآفرینی کنند و دغدغه شغل نداشته باشند.

Template Design:Dima Group
Tool tip