economist

حاضرین درسایت

ما 130 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند
چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به سود بانکی و تاثیر آن بر اقتصاد بورس اشاره کرد و اظهار داشت: وقتی سود بانکی به میزان حقیقی خودش برسد، مردم به سمت سپرده گذاری در بورس حرکت خواهند کرد.

محمدرضا منصوری با اشاره به اینکه برخی قوانین در حوزه بازار سرمایه و بورس با مشکلاتی همراه هستند، گفت: البته بیش از آنکه در حوزه تقنین مشکل داشته باشیم، در اجرای صحیح قوانین دچار مشکل هستیم.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، افزود: از زمانی که این سیاست پولی را اجرا کردیم که با وجود افزایش نرخ سود بانکی، نرخ دلار را ثابت نگه داشتیم، ضربه بزرگی بر پیکره بورس و تولید زدیم زیرا اساسا نمی توان در حالی که سالانه ۲۰ درصد تورم داشته باشیم به مدت ۲۰ سال نرخ دلار ۹۰۰ تومان باقی بماند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه باید همزمان با رشد نرخ تورم، نرخ دلار نیز افزایش پیدا کند تا هزینه تولید جبران شود، اظهار داشت: فردی که خودش حقوق بگیر است مدیر یک شرکت تولیدی در بورس است و هر چقدر هم خطا کند، این شخص حقوق خود را در پایان ماه می گیرد و سهمی در آن شرکت نخواهد داشت و در چنین حالتی طبیعی است که امکان موفقیت برای آن شرکت وجود ندارد. این موضوع به واگذاری شرکت های دولتی به خصوص بر می گردد که مالکیت ها به درستی انجام نشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، به سود بانکی و تاثیر آن بر اقتصاد بورس اشاره کرد و عنوان داشت: وقتی سود بانکی بالا است مردم به سمت سپرده گذاری در بانک ها رجوع می کنند اما وقتی سود بانکی به میزان حقیقی خودش یعنی چهار درصد برسد، شاهد خواهیم بود پولی که در بانک ها است، به سمت بورس حرکت خواهد کرد.

Template Design:Dima Group
Tool tip