economist

حاضرین درسایت

ما 32 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ساوه قطب برق خورشيدي خاورميانه مي شود يه قلم محمدرضاسوري با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در کشور‌های توسعه‌یافته و در حال توسعه و نیاز مبرم به الکتریسیته و به منظور کاهش گاز‌های گلخانه‌ای و حفاظت لایه اوزن، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره هشتم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) دراسفند ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛
ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: سنگ‌اندازی در مسیر کارآفرینی به مشکلات بخش تولید کشور دامن می زند و ضروری است که حمایت های بیشتری از فعالان این عرصه صورت پذیرد.

محمدرضا منصوری در جشن بزرگداشت روز صنعت و معدن استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: وجود افرادی از صنعت گران و فعالان عرصه تولید در مجلس شورای اسلامی برای تببین و تشریح مسائل و مشکلات بخش صنعت بسیار حائز اهمیت است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی افزود: تصمیم گیران حوزه صنعت باید ابعاد فعالیت های صنعتی را بشناسند و به خوبی از مشکلات آن آگاه باشند و همچنین قانون های مصوب باید رویکرد حمایتی از تولید و کارآفرینی داشته باشند تا صنعت بیش از این با مشکلات و شکست مواجه نشود.

منصوری بیان کرد: در شرایط کنونی کارآفرینی از ارزش بسیار بالایی برخوردار است و کار آفرینان مشکلات عدیده ای را پشت سر می گذارند تا بتوانند یک شغل ایجاد کنند، بنابراین باید نهایت حمایت از آنان صورت پذیرد.

وی خاطرنشان ساخت: در هر صنفی باید کسانی حل مشکلات آن بخش را بر عهده داشته باشند که خود درد آن را بدانند تا بتوانند راه درمان را پیدا کنند، بخش صنعت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگرچه پیگیری تمام مشکلات و حل آنها در مدت کوتاه قابل انجام نیست، اما بسیاری از پیگیری ها به نتیجه خواهند رسید و نباید اجازه دهیم تولید در کشور به علت مشکلات مختلف دچار چالش و معضل شود.

منصوری ادامه داد: در حال حاضر یکی از مشکلات حوزه صنعت در استان مرکزی، سنگ اندازی در مقابل راه اندازی کارخانه ای در استان است که سالانه ۲۰ هزار تن خروجی دارد و مطالعات آن انجام شده است و ارزش افزوده ای که ایجاد می کند ۲۰ هزار میلیارد ریال می شود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: درآمد حاصله از این کارخانه و هر کارخانه دیگری درآمد استانی و همگانی محسوب می شود و به همه استان سود رسانی می کند، همچنین به جای واردات محصول و انتقال از دیگر استان ها، محصول در استان خودمان خریداری می شود که درآمدها در استان باقی بماند

Template Design:Dima Group
Tool tip