economist

حاضرین درسایت

ما 43 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ساوه قطب برق خورشيدي خاورميانه مي شود يه قلم محمدرضاسوري با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در کشور‌های توسعه‌یافته و در حال توسعه و نیاز مبرم به الکتریسیته و به منظور کاهش گاز‌های گلخانه‌ای و حفاظت لایه اوزن، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره هشتم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) دراسفند ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛
ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: خانه های حاشیه شهر که جزو اراضی ملی ساوه هستند،سند دار می شوند که هدیه ای از نظام جمهوری اسلامی است.

محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: خانه های حاشیه شهر که جزو اراضی ملی هستند،سند دار می شوند که هدیه ای از نظام جمهوری اسلامی است.

وی افزود:باتوجه به اینکه شایسته نیست ملکی که هزینه زیادی صرف ساخت آن شده تخریب شود، هفته گذشته با پیگیری از وزیر مسکن دستور مکتوبی گرفتیم و قرار بر این شد تا واحدهای مسکونی که در مناطق حاشیه ای ساخته شده و سرمایه ملی محسوب می شوند با پرداخت هزینه ای به صاحبش واگذار شود.

منصوری شرح داد: خانه های تا ۲۵۰متر که این مشکل را دارند با پرداخت مبلغی که دولت تعیین می کند می توانند از سند واحد مسکونی برخوردار شوند و دیگر برای دریافت خدمات شهری، وام و دیگر امکانات مشکلی نداشته باشند.

وی ادامه داد: ما حدود ۱۰هزار خانواده در مناطق حاشیه ای ساوه داریم که با این مشکل مواجه و از لحاظ تمکن مالی نیز با مشکل مواجه هستند که این اقدام می تواند مشکلات بسیاری از این مناطق از جمله برخورداری از خدمات شهری و کاهش آسیب های اجتماعی را حل کند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس در خصوص زمان عملیاتی شدن این خدمت بیان کرد: به زودی یک کارگروه در این راستا تشکیل می شود و پس از مراجعه کارشناسان اداره مسکن و شهرسازی به مناطق حاشیه ای جهت نقشه برداری، حدود املاک مشخص می شود.

ساوه در آستانه موج جدید افزایش جمعیت قرار دارد

وی در حاشیه مراسم کلنگ زنی یک مدرسه خیرساز در حاشیه شهر اظهار کرد: شهرستان ساوه طی چند سال اخیر با افزایش جمعیت ۵۰هزار نفری مواجه بود و کمتر شهری بوده که این افزایش را در کوتاه ترین زمان داشته باشد و قطعا با راه اندازی خط راه آهن در شهریورماه شاهد افزایش بحران جمعیت در این شهر می شویم که با برنامه ریزی می توان این بحران را به فرصت تبدیل کرد.

منصوری حضور خیران در امر سلامت و مدرسه سازی را با توجه به کمبودها و افزایش جمعیت در آینده برای استفاده از فرصت های بوجود آمده ضروری دانست.

Template Design:Dima Group
Tool tip