economist

حاضرین درسایت

ما 78 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش سهم بخش ورزش از درآمدهای ارزش افزوده ضروری است و از این طریق می توان بسیاری از مشکلات زیرساختی ورزش کشور را حل کرد.

محمدرضا منصوری در شورای اداری استان مرکزی که با حضور وزیر ورزش و جوانان در اراک برگزار شد، اظهار داشت: ورزش در استان مرکزی همیشه دارای اهمیت فراوان بوده و از مسئولان وزرات ورزش خواستار توجه ویژه ای در این حوزه به استان مرکزی هستیم تا موجب پیشرفت ورزش در این استان شود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی افزود: بنابر گفته های پیشین، همیشه تاکید کرده ام حوزه ورزش نیز مثل دهیاری ها نیاز به ارزش افزوده دارد و تنها راه نجات آن اختصاص ارزش افزوده است چراکه ارزش افزوده پول نقد و همواره تخصضیص آن محقق می شود.

منصوری در ادامه گفت: در این رابطه با پیگیری های نمایندگان مردم در مجلس، در این زمینه ۲۷صدم درصد از درآمد ارزش افزوده کشور به ورزش اختصاص داده شد که با ورود سه هزار و ۵۰۰میلیارد تومان به ورزش، امسال انقلابی در ورزش کشور ایجاد خواهد شد.

منصوری خاطرنشان کرد: ورزش کشور ما سال ها دچار مشکلات متعدد بود و هنوز هم بسیاری از امکانات ورزشی نیمه ساخته رها شده است، اما باید قبول کرد که دولت در شرایطی نیست که حتی با پول نفت بتوان هزینه های لازم برای بخش ورزش را تامین کرد و توقع ها باید متناسب با شرایط موجود باشد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این مورد مشکلاتی که برای تربیت بدنی و آموزشگاه ها وجود داشت با تخصیص ۱۲ میلیارد تومانی که امسال به ورزش استان آمد تا حدود زیادی حل شد که برای ورزش آموزشگاه ها چهار میلیارد تومان و برای ورزش تربیت بدنی نیز هشت میلیارد تومان اختصاص داده شد.

وی بیان کرد: حضور وزیر ورزش باعث دلگرمی ورزشکاران استان است و انتظار داریم پروژه های نیمه تمام ورزشی استان که نیاز به بودجه برای اتمام کار خود دارند هر چه سریعتر به بهره برداری برسند.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip