economist

سرپرست فرمانداری زرندیه گفت: طرح آبرسانی به روستاهای زرندیه ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که ۲۷۵ خانوار روستایی عشایری از طرح‌های آبرسانی زرندیه بهره‌مند می‌شوند.

محمد قناتی در آئین افتتاح مجتمع آبرسانی بیدلو زرندیه با اشاره به هدف از افتتاح این پروژه اظهار داشت: مجتمع آبرسانی بیدلو شهرستان زرندیه با اعتبار 13 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی با هدف تامین آب روستایی مناطق عشایری این شهرستان راهاندازی شده است.

وی افزود: روستاهای بیدلو، قشلاق سردار، قشلاق سبزعلی، قشلاق بشیر و یوسف‌علی از آن بهره‌مند می‌شوند و عملیات اجرایی آبرسانی به قطعه چهارم بخش مرکزی به استعداد 14 روستا هم در دست اقدام است.

سرپرست فرمانداری زرندیه تصریح کرد: پیشرفت فیزیکی این طرح حدود 25 درصد بوده و برای اجرای این طرح تاکنون 25 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده که برای تکمیل آن به طول 70 کیلومتر به 100 میلیارد دیگر  هم نیاز است تا 275 خانوار روستایی عشایری از نعمت آب آشامیدنی این طرح برخوردار شوند.

قناتی بیان کرد: همچنین همزمان با دهه مبارک فجر 2 واحد تولیدی در زرندیه افتتاح شد و نخستین واحد تولیدی کارخانه تولید قرص، کپسول و مکمل‌های دارویی در زمینی به مساحت سه هزار و 360 متر مربع است که با سرمایه‌گذاری 98 میلیارد ریال که برای 20 نفر اشتغال‌زایی ایجاد می‌شود.

وی ادامه داد: دومین واحد تولیدی هم کارخانه تولید سفره‌های یکبار مصرف در زمینی به مساحت یک هزار و 960 متر مربع و زیربنای 620 با سرمایه‌گذاری هشت هزار میلیون و اشتغالزایی 8نفر را به همراه دارد.

سرپرست فرمانداری زرندیه خاطرنشان کرد: همچنین با حضور مسئولان شهرستان زرندیه 6 دستگاه وانت‌ نیسان به 6 خانواده تحت پوشش کمیته امداد و صندوق کارآفرینی امید شهرستان زرندیه با هدف خودکفایی و اشتغال اعطا شد

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip