economist

امام جمعه زرندیه با بیان اینکه استفاده از ظرفیت‌های زرندیه در راستای توسعه کشاورزی مورد توجه قرار گیرد گفت: موانع پیش‌روی تولیدکنندگان بخش کشاورزی در زرندیه برطرف شود چرا که بخش کشاورزی زرندیه نیازمند حمایت بیشتر مسئولان است.

حجت‌الاسلام سیدحسین ابراهیمی در نشست با مجمع صنفی نظام کشاورزی زرندیه با اشاره به اهمیت شغل کشاورزی اظهار داشت: شاخص مهم توسعه هر کشور، توسعه در زمینه کشاورزی و باغداری و دامپروری بوده و خودکفایی و استقلال یک کشور در گرو رشد کشاورزی و دامپروری و باغداری و حمایت ویژه از این مشاغل پر ارج است.

وی افزود: پیامبر اکرم(ص) شغل کشاورزی را به‌عنوان پاک‌ترین، شریف‌ترین و حلال‌ترین شغل نزد خداوند متعال توصیف می‌کنند زیرا شغل کشاورزی هم سبب احیاء زمین و هم برکت در زندگی می‌شود و شغل کشاورزی و دامداری در شان انبیاء الهی از سوی خدای متعالی پسندیده است.

امام جمعه زرندیه تصریح کرد: حرفه مقدس کشاورزی و دامداری همواره مورد تاکید اسلام است زیرا خداوند متعال انسان را از زمین خلق کرده بنابراین از انسان می‌خواهد تا زمین را آباد کند از این رو انبیاء الهی همواره به کشاورزی و زراعت توجه ویژه داشتند.

 ابراهیمی بیان کرد: با برطرف کردن مشکل کشاورزان در کشور، تولید و فراوانی ایجاد می‌شود و مردم در رفاه قرار می‌گیرند، در واقع ما باید خادم مردم باشیم و این خدمت را از افتخارات خود بدانیم.

وی ادامه داد: حیات و معیشت مردم به دست کشاورزان است و مسئولان این بخش خدمتگزار کشاورزان هستند و باید قدر خود و کارتان را بدانید.

 امام جمعه زرندیه خاطرنشان کرد: استفاده از تمام ظرفیت‌های شهرستان زرندیه در راستای توسعه بیش از پیش در حوزه کشاورزی امری مهم و ضروری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip