economist

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: شهادت طلبی و مقاومت، رمز اقتدار، عزت و ماندگاری نظام اسلامی ایران است که به واسطه وجود آن، دشمن نتوانسته اهداف خود را اجرایی کند.

 آیت الله سید احمد خاتمی در یادواره ۴۳۲ شهید و چهار شهید گمنام شهرستان زرندیه در این شهرستان اظهار داشت: برگزاری مراسمات یادواره شهدا در حقیقت تجدید میثاق با کسانی است که برای حفظ نظام و انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند و با روحیه مقاومت و شهادت طلبی و ایثار، در مقابل دشمن ایستادند.

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری افزود: همچنین برگزاری یادواره شهدا برای این منظور است که فراموش نکنیم شهدا برای چه رفتند؟ شهدا خون خود را برای حفظ ارزش‌ ها تقدیم کردند و ما با حضور در این یادواره‌ها آنها هم‌ پیمان می‌شویم تا از ارزش‌ها دفاع کنیم.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: این روحیه و این تفکر بایستی ترویج و گسترش یابد چرا که هر چه بیشتر از روحیه مقاومت و ایستادگی و شهادت طلبی برخوردار باشیم، دشمن در پیگیری اهداف خود بیشتر تضعیف می شود و در نهایت ناامید خواهد شد.

وی بیان کرد: امروز ولایت فقیه و خون شهدا سرمایه های بزرگی هستند که نظام اسلامی از آنها برخوردار است و به واسطه این داشته ها در مقابل دشمن با اقتدار ایستاده ایم تا از نظام و انقلاب اسلامی صیانت کرده و ادامه دهنده راه حق جویان باشیم.

آیت الله خاتمی خاطرنشان ساخت: در طول چهار دهه اخیر دشمن همواره به دنبال آن بوده که از هر طریق ممکن به نظام اسلامی آسیب برساند و از هیچ تلاشی نیز فروگذار نکرده، فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته ایم اما با ایستادگی در برابر تمام این دسیسه ها و با تقدیم خون شهدای گرانقدر، عزت و استواری نظام اسلامی حفظ شده است.

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: هم اکنون شاهد آن هستیم که مقاومت اسلامی در جهان راه خود را یافته و حق طلبی روز به روز مستحکم تر به پیش می رود و تهدید، تحریم و فشارهای دشمن نیز هیچ اثری نداشته است.

وی عنوان کرد: امروز شهدای مدافع حرم ادامه دهنده راه همان شهدایی هستند که در مسیر صیانت از نظام و انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند تا امنیت و اقتدار نظام حفظ شود و ملت ایران همواره قدردان این شهدا و ایثارگری های آنها خواهد بود.

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: همانطور که شهدا تا آخرین نفس و قطره خون خود از ولایت حمایت کردند؛ ما هم تا آخرین نفس پیروی کننده راه ولایت بوده و در مقابل دشمن می ایستیم.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip