economist

حاضرین درسایت

ما 62 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
نقش تـربیتی بانوان در مقابله با آسیب های فرهنگی و اجتماعی (۱) زهرا ظفرمند ؛ محقق وپژوهشگر مسائل اجتماعی؛امروزه نقش مؤثر زنان در مقابله با تهاجم فرهنگی و پیشگیری از انحرافات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره چهارم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه)  درمهرماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره سوم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه) درشهريورماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه گفت: واقعه تاریخی «غدیر خم» در شهرهای پرندک و خشکرود شهرستان زرندیه بازسازی می‌شود.

سرگرد پاسدار محمد مهجوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه ضمن تبریک به مناسبت دهه امات و ولایت گفت: همزمان با عید سعید «غدیر خم» و دهه امامت و ولایت مراسم بازسازی واقعه عظیم و تاریخی غدیر در دو شهر پرندک و خشکرود شهرستان زرندیه برگزار می‌شود.

وی افزود: کمیته ستاد بازسازی واقعه غدیر به منظور ساماندهی و برنامه‌ریزی اقدامات فرهنگی جلسات مختلفی را تشکیل داده است، لذا همزمان با عید سعید غدیر خم و دهه امامت و ولایت در نقاط مختلفی از جای جای کشور از جمله دو شهر پرندک و خشکرود از شهرستان زرندیه در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ شهریورماه مراسم بازسازی واقعه عظیم و تاریخی غدیرخم برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه با بیان اینکه این حرکت عظیم با هدف انتقال پیام غدیر و ترویج فرهنگ در جامعه برگزار خواهد شد، گفت: این واقعه تعیین کننده در سرنوشت تاریخ و به ویژه تشیع، نقش مهمی داشته و خدا را شاکریم از اینکه توفیق انجام این برنامه را که بزرگترین واقعه تاریخ اسلام است به ما ارزانی داشته است.

سرگرد پاسدار مهجوری بر لزوم توجه به محتوا و کیفیت برگزاری مراسم بازسازی غدیر تأکید کرد و با اشاره به اهمیت واقعه غدیر و لزوم هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن جشن این روز گفت: همه دستگاه‌های اجرایی و هیئت‌های مذهبی در حد توان برای برگزاری با شکوه رویداد فرهنگی بزرگ کمک‌های لازم را انجام خواهند داد.

وی افزود: با توجه به اهمیت این واقعه تاریخی، باید ابعاد مختلف آن به امت اسلامی شناسانده شود، در بازسازی واقعه غدیر، المان‌ها و پرده‌های مربوط به صدر اسلام تا حجه الوداع با هنرمندی هنرمندان به نمایش در می‌آید.

Template Design:Dima Group
Tool tip