economist

امام جمعه زرندیه گفت: بصیرت و روشنفکری مقام معظم رهبری و آگاهی ملت ایران، چتر مصونیت بر کشور است و ایران را از گزند حوادث در امان نگه داشته است.

حجت الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته زرندیه، افزود: بی بصیرتی مردم ومسلمانان بعد از رحلت پیامبر عزیز اسلام ، جامعه اسلامی را دچار فتنه دو دستگی و قطبی شدن کرد که باید از آن درس اساسی گرفت.
وی تصریح کرد: این فتنه امیر مومنان حضرت علی (ع) و اهل بیت را به حاشیه جامعه راند و اگر امروز سراسرجوامع اسلامی مسلمانان از تفکرات وهابی و الحادی زخم می خورند به دلیل اختلافی است که در صدر اسلام میان مسلمانان ایجاد شد.
حجت الاسلام ابراهیمی گفت: ملت ایران اسلامی با درسی که از تاریخ گرفته بودند پس از رحلت امام راحل با بصیرت تمام اجازه ندادند که دشمنان اسلام و قرآن، ولایت را به حاشیه بکشانند و این ولایت مداری مردم تا به امروز باعث شده است از فتنه های فراوانی نجات پیدا کنیم.
امام جمعه زرندیه اضافه کرد: اتحاد ملت مسلمان ایران در سایه سار ولایت فقیه باعث قدرت و شوکت ایران اسلامی شده و باید در دورانی که کشور های استکباری و کشور های مرتجع عربی برای شکست انقلاب هم پیمان شده اند ، مردم و مسئولان با تبعیت محض از مقام ولایت، شوکت وعظمت ایران اسلامی را حفظ کنند.
تاکید بر حضور حداکثری مردم در آیین راهپیمایی روز جهانی قدس از دیگر محور های سخنان امام جمعه زرندیه بود.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip