economist

معاون استاندار و فرماندار ساوه گفت: سرمایه گذاری رنوی فرانسه در این شهرستان بزرگترین و مهمترین قرارداد خودروی تاریخ کشور است.

امام جمعه شهرستان ساوه با تاکید بر خدمت به همه مردم کشور گفت : چینش کابینه باید جوان ، پرانرژی و با مدیریت جهادی باشد و به جای اینکه برای خود کار اقتصادی کنند، مشکلات اقتصادی و معیشت مردم را حل کنند.

به قلم : دكتر محمد ابوالمعصوم ؛ اجتماعات انساني، شهر را با توجه به تراکم جمعيت، سرعت و پويايي فعاليت ها، تخصص گرايي و تقسيم کار اجتماعي متمايز می نماید.

معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه گفت: سرمایه گذاری شرکت خودرو سازی رنو فرانسه در ساوه زمینه ایجاد 6 هزار اشتغال جدید در این شهرستان را فراهم می آورد

در اين جلسه دكتر سيد ابراهيم حسيني امام جمعه و رييس شوراي فرهنگ عمومي شهرستان ساوه بيان داشت: شورای فرهنگ عمومی یک شورای تشریفاتی نیست بلکه مرجعی عالی برای تصمیم گیری در حوزه فرهنگ است كه در این شورا کار مشورتی صرف انجام نمی شود

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: امروز از همه متجاوزتر و وقیح‌تر، رژیم ایالات متحده آمریکاست و در مقابل اینها با اقتدار وصلابت ظاهر شوید.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت:با توجه به وقوع برخی مشکلات مالی در شهرداری ها و دستگاههای دولتی،مهمترین موضوع نظارت بر مزایده ها و مناقصه ها در همه شهرها و روستاها است تا از تعداد تخلفات مالی کم کرد.

به قلم : دکتر محمد ابوالمعصوم 

 گستره فعاليت‌هاي شهرداري‌ بر سبد اقتصادی مردم بسيار وسيع و دوسويه است, لذا لازم است شهرداری خدماتی ارائه ‌دهد و بخش‌هاي مختلف سلامت، آموزش،صنعت و بازار را پر رونق و تقويت نمايد و بسترساز کارآفريني در جامعه باشند.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip