economist

حاضرین درسایت

ما 72 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند
چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :

 مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: 9 طرح درمانی در این استان با 295 میلیارد ریال اعتبار درحال تکمیل و تجهیز است که با راه اندازی آن ها کیفیت در ارایه خدمات به مراجعان بهبود می یابد.

دکتر «ثریا پازوکی» افزود: این طرح ها شامل بخش های CCU و ICU بیمارستان امام خمینی (ره) اراک، NICU، اطفال و مراقبت های ویژه بیمارستان شازند، بلوک زایمان و CSR(استریل) نوزادان و فیزیوتراپی بیمارستان ساوه ، درمانگاه شهرستان زرندیه و پلی کلینیک بیمارستان امام خمینی (ره) اراک است.
وی توضیح داد: عملیات بهسازی و توسعه بخش های مراقبت های ویژه قلبی( CCU) ومراقبت ویژه(ICU) بیمارستان امام خمینی (ره) با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده و تا ماه آینده آماده بهره برداری می شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این طرح خدمات مراقبت ویژه این مرکز درمانی با 12 تخت انجام خواهد شد که هشت تخت بهسازی و چهار تخت افزوده شده است.
پازوکی اظهار داشت: پنج تخت مراقبت ویژه نوزادان (NICU) و 15 تخت اطفال نیز در بیمارستان شازند بهسازی و تجهیز شده است.
وی توضیح داد: چهار تخت مراقبت های ویژه (ICU) نیز در بیمارستان شازند ایجاد شده که در مجموع برای انجام این سه طرح درمانی 20 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است و در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند.
مدیر در مان تامین اجتماعی استان مرکزی توضیح داد: بلوک زایمان و امکانات CRSنوزادان و فیزیوتراپی نیز از طرح های درمانی بیمارستان چمران ساوه است که از یک سال پیش کلید خورده و با 20 میلیارد ریال اعتبار تکمیل و در در حال تجهیز است و این طرح ها نیز در دهه فجر امسال بهره برداری می شوند.
پازوکی عنوان کرد: درمانگاه شهرستان زرندیه نیز در زمینی به وسعت سه هزار متر مربع در سه طبقه درحال ساخت است که 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بهره برداری از آن در بازه 18 ماهه هدفگذاری شده است.
وی توضیح داد: اعتبار پیش بینی شده این طرح درمانی 140 میلیارد ریال است و تلاش می شود که طبق زمانبندی ساخته و تجهیز شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی خاطرنشان کرد: ساخت پلی کینیک بیمارستان امام خمینی (ره) اراک از طرح های کلیدی و با اهمیت حوزه عمرانی تامین اجتماعی استان مرکزی است چرا که با انجام آن ساماندهی امور اداری و خدمات درمانی سرپایی کامل شده و امکان بهره گیری موثرتر از فضاهای درمانی موجود در این بیمارستان برای ارایه خدمات کیفی و تخصصی مراجعان فراهم می شود.
پازوکی گفت: تهیه نقشه و آماده سازی فضا برای آغاز این طرح عمرانی انجام شده و با تخصیص بودجه 100 میلیارد ریالی عملیات اجرایی آن در اسرع وقت کلید می خورد.
وی افزود: این طرح در زمینی به وسعت سه هزار متر مربع در سه طبقه ساخته می شود و با تمرکز امور اداری و خدمات درمان سرپایی در آن، زمینه افزایش 16 تخت بیمارستانی در فضاهای موجود درمانی و تقویت خدنات تخصصی قلب فراهم می شود.
مدیردرمان تامین اجتماعی استان مرکزی عنوان کرد: درحال حاضر به علت مراجعه بالا و محدودیت فضای درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) اراک پذیرش بیمار سرپایی محدودیت هایی دارد اما با انتقال این حوزه به پلی کیلینیک جدید امکان افزایش پزشکان متخصص و پذیرش بیشتر وجود دارد.
خدمات درمانی تامین اجتماعی استان مرکزی از طریق سه بیمارستان امام خمینی (ره) در اراک، شهید دکتر چمران ساوه و شازند، پلی کلینیک تخصصی ابن سینا و هفت درمانگاه ارایه می شود.

 

Template Design:Dima Group
Tool tip