economist

حاضرین درسایت

ما 47 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
نقش تـربیتی بانوان در مقابله با آسیب های فرهنگی و اجتماعی (۱) زهرا ظفرمند ؛ محقق وپژوهشگر مسائل اجتماعی؛امروزه نقش مؤثر زنان در مقابله با تهاجم فرهنگی و پیشگیری از انحرافات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره چهارم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه)  درمهرماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره سوم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه) درشهريورماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت:

 مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: 9 طرح درمانی در این استان با 295 میلیارد ریال اعتبار درحال تکمیل و تجهیز است که با راه اندازی آن ها کیفیت در ارایه خدمات به مراجعان بهبود می یابد.

دکتر «ثریا پازوکی» افزود: این طرح ها شامل بخش های CCU و ICU بیمارستان امام خمینی (ره) اراک، NICU، اطفال و مراقبت های ویژه بیمارستان شازند، بلوک زایمان و CSR(استریل) نوزادان و فیزیوتراپی بیمارستان ساوه ، درمانگاه شهرستان زرندیه و پلی کلینیک بیمارستان امام خمینی (ره) اراک است.
وی توضیح داد: عملیات بهسازی و توسعه بخش های مراقبت های ویژه قلبی( CCU) ومراقبت ویژه(ICU) بیمارستان امام خمینی (ره) با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده و تا ماه آینده آماده بهره برداری می شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این طرح خدمات مراقبت ویژه این مرکز درمانی با 12 تخت انجام خواهد شد که هشت تخت بهسازی و چهار تخت افزوده شده است.
پازوکی اظهار داشت: پنج تخت مراقبت ویژه نوزادان (NICU) و 15 تخت اطفال نیز در بیمارستان شازند بهسازی و تجهیز شده است.
وی توضیح داد: چهار تخت مراقبت های ویژه (ICU) نیز در بیمارستان شازند ایجاد شده که در مجموع برای انجام این سه طرح درمانی 20 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است و در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند.
مدیر در مان تامین اجتماعی استان مرکزی توضیح داد: بلوک زایمان و امکانات CRSنوزادان و فیزیوتراپی نیز از طرح های درمانی بیمارستان چمران ساوه است که از یک سال پیش کلید خورده و با 20 میلیارد ریال اعتبار تکمیل و در در حال تجهیز است و این طرح ها نیز در دهه فجر امسال بهره برداری می شوند.
پازوکی عنوان کرد: درمانگاه شهرستان زرندیه نیز در زمینی به وسعت سه هزار متر مربع در سه طبقه درحال ساخت است که 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بهره برداری از آن در بازه 18 ماهه هدفگذاری شده است.
وی توضیح داد: اعتبار پیش بینی شده این طرح درمانی 140 میلیارد ریال است و تلاش می شود که طبق زمانبندی ساخته و تجهیز شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی خاطرنشان کرد: ساخت پلی کینیک بیمارستان امام خمینی (ره) اراک از طرح های کلیدی و با اهمیت حوزه عمرانی تامین اجتماعی استان مرکزی است چرا که با انجام آن ساماندهی امور اداری و خدمات درمانی سرپایی کامل شده و امکان بهره گیری موثرتر از فضاهای درمانی موجود در این بیمارستان برای ارایه خدمات کیفی و تخصصی مراجعان فراهم می شود.
پازوکی گفت: تهیه نقشه و آماده سازی فضا برای آغاز این طرح عمرانی انجام شده و با تخصیص بودجه 100 میلیارد ریالی عملیات اجرایی آن در اسرع وقت کلید می خورد.
وی افزود: این طرح در زمینی به وسعت سه هزار متر مربع در سه طبقه ساخته می شود و با تمرکز امور اداری و خدمات درمان سرپایی در آن، زمینه افزایش 16 تخت بیمارستانی در فضاهای موجود درمانی و تقویت خدنات تخصصی قلب فراهم می شود.
مدیردرمان تامین اجتماعی استان مرکزی عنوان کرد: درحال حاضر به علت مراجعه بالا و محدودیت فضای درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) اراک پذیرش بیمار سرپایی محدودیت هایی دارد اما با انتقال این حوزه به پلی کیلینیک جدید امکان افزایش پزشکان متخصص و پذیرش بیشتر وجود دارد.
خدمات درمانی تامین اجتماعی استان مرکزی از طریق سه بیمارستان امام خمینی (ره) در اراک، شهید دکتر چمران ساوه و شازند، پلی کلینیک تخصصی ابن سینا و هفت درمانگاه ارایه می شود.

 

Template Design:Dima Group
Tool tip