economist

حاضرین درسایت

ما 53 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ساوه قطب برق خورشيدي خاورميانه مي شود يه قلم محمدرضاسوري با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در کشور‌های توسعه‌یافته و در حال توسعه و نیاز مبرم به الکتریسیته و به منظور کاهش گاز‌های گلخانه‌ای و حفاظت لایه اوزن، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره هشتم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) دراسفند ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛
ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :

 مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: 9 طرح درمانی در این استان با 295 میلیارد ریال اعتبار درحال تکمیل و تجهیز است که با راه اندازی آن ها کیفیت در ارایه خدمات به مراجعان بهبود می یابد.

دکتر «ثریا پازوکی» افزود: این طرح ها شامل بخش های CCU و ICU بیمارستان امام خمینی (ره) اراک، NICU، اطفال و مراقبت های ویژه بیمارستان شازند، بلوک زایمان و CSR(استریل) نوزادان و فیزیوتراپی بیمارستان ساوه ، درمانگاه شهرستان زرندیه و پلی کلینیک بیمارستان امام خمینی (ره) اراک است.
وی توضیح داد: عملیات بهسازی و توسعه بخش های مراقبت های ویژه قلبی( CCU) ومراقبت ویژه(ICU) بیمارستان امام خمینی (ره) با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده و تا ماه آینده آماده بهره برداری می شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این طرح خدمات مراقبت ویژه این مرکز درمانی با 12 تخت انجام خواهد شد که هشت تخت بهسازی و چهار تخت افزوده شده است.
پازوکی اظهار داشت: پنج تخت مراقبت ویژه نوزادان (NICU) و 15 تخت اطفال نیز در بیمارستان شازند بهسازی و تجهیز شده است.
وی توضیح داد: چهار تخت مراقبت های ویژه (ICU) نیز در بیمارستان شازند ایجاد شده که در مجموع برای انجام این سه طرح درمانی 20 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است و در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند.
مدیر در مان تامین اجتماعی استان مرکزی توضیح داد: بلوک زایمان و امکانات CRSنوزادان و فیزیوتراپی نیز از طرح های درمانی بیمارستان چمران ساوه است که از یک سال پیش کلید خورده و با 20 میلیارد ریال اعتبار تکمیل و در در حال تجهیز است و این طرح ها نیز در دهه فجر امسال بهره برداری می شوند.
پازوکی عنوان کرد: درمانگاه شهرستان زرندیه نیز در زمینی به وسعت سه هزار متر مربع در سه طبقه درحال ساخت است که 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بهره برداری از آن در بازه 18 ماهه هدفگذاری شده است.
وی توضیح داد: اعتبار پیش بینی شده این طرح درمانی 140 میلیارد ریال است و تلاش می شود که طبق زمانبندی ساخته و تجهیز شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی خاطرنشان کرد: ساخت پلی کینیک بیمارستان امام خمینی (ره) اراک از طرح های کلیدی و با اهمیت حوزه عمرانی تامین اجتماعی استان مرکزی است چرا که با انجام آن ساماندهی امور اداری و خدمات درمانی سرپایی کامل شده و امکان بهره گیری موثرتر از فضاهای درمانی موجود در این بیمارستان برای ارایه خدمات کیفی و تخصصی مراجعان فراهم می شود.
پازوکی گفت: تهیه نقشه و آماده سازی فضا برای آغاز این طرح عمرانی انجام شده و با تخصیص بودجه 100 میلیارد ریال