economist

حاضرین درسایت

ما 194 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند
چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :

محمدرضامنصوري در خصوص وضعیت بازار خودرو در کشورگفت :

پول‌های سرگردانی که زمانی به سمت بازار سکه و ارز حرکت می‌کرد در حال حاضر بازار خودرو را انتخاب کرده، میزان تولید و جامعه تغییر نکرده اما حجم انبوه تقاضا به دلیل نگرانی از آینده است و همین موضوع باعث افزایش قیمت خودرو در بازار شده است .عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت زمانی می‌تواند بازار را مدیریت کند که قیمت دلار را به میزان واقعی و ثابت برساند، گفت: ثبات نرخ ارز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، حتی این امکان وجود دارد نرخ آن بیشتر از نرخ فعلی ارز باشد اما باید آن را ثابت نگه دارند، این موضوع موجب ثبات در جامعه می‌شود.

نماینده مردم و ساوه زرندیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی با پیش فروش خودرو می‌تواند بخشی از نقدینگی موجود در جامعه را جمع‌آوری و تعهدی را برای خودروسازان ایجاد کرد، ادامه داد:باید شرایطی فراهم شود تا تنها متقاضیان واقعی امکان ثبت نام در طرح‌های پیش فروش خودرو را داشته باشند و خودروسازان مشتریان واقعی را شناسایی کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با قراردادن فیلترهایی در مسیر ثبت‌نام در طرح‌های پیش فروش تعداد مشتریان ریزش می‌کند و تنها مشتریان و مصرف‌کنندگان واقعی باقی می‌مانند، عنوان کرد: این اقدامات نیازمند مدیریت است تا خودرو به دست دلالان نرسد، معمولا دلالان این ریسک را نمی‌کنند که با مشخصات فرد دیگری در طرح‌ها ثبت نام کنند و خودرو به نام فرد دیگری باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم به مرحله‌ای برسیم که مدیریت صحیح در زمینه اقتصاد دست پیدا کنیم و شاهد ثبات در نرخ ارز و کاهش و کنترل نقدینگی موجود در جامعه باشیم.

Template Design:Dima Group
Tool tip