economist

فرمانده ناحیه سپاه ساوه گفت: شیاطین و خناسان بدانند پیروزی در برابر ایران اسلامی را به گور می‌برند و تحقق وعده الهی با پیروی از ولایت فقیه میسر می‌شود.

سرهنگ علی رسولی در صبحگاه مشترک سپاه ساوه با اشاره به شهادت تعدادی از جوانان در صبحگاه مشترک اهواز اظهار داشت: شهادت تعدادی از جوانان غیور کشورمان در صبحگاه مشترک نمونه بارزی از شیطنت‌های جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا و دولت‌های ارتجاعی منطقه به‌ویژه وهابیت خبیث بود اگر چه منجر به شهادت جوانان غیور ما شد ولی بار دیگر نقشه‌های شوم دشمن با شکست روبه‌رو شد.

وی افزود: امروز ملت ایران پرچمدار جبهه مقاومت و پرچمدار اسلام ناب بوده و شیطنت‌های جبهه استکبار در مقابل اسلام و جبهه مقاومت به‌سبب اسلام ناب است، بنابراین شیاطین و خناسان بدانند پیروزی در برابر ایران اسلامی را به گور خواهند برد پیروزی امت اسلامی وعده الهی است و ما باید به وعده الهی ایمان داشته باشیم.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه تصریح کرد: دفاع از اهل بیت(ع) و ارزش‌های اسلامی هزینه دارد، شهادت, فشارهای اقتصادی, بیکاری و تحریم هزینه‌های حفظ ارزش‌های اسلامی است.

رسولی بیان کرد: هدف دشمن خاموش کردن مشعل هدایت است و این آرزو را دشمن به گور خواهد برد، امروز هم همانند 8 سال دفاع مقدس باید با عزمی راسخ و تقوای الهی در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم و بستر را برای ظهور امام زمان(عج) فراهم کنیم و این مهم با حمایت و زیر پرچم ولایت فقیه محقق می‌شود.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip