economist

حاضرین درسایت

ما 27 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند
چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :


"محسن مددی" معاونت خدمات شهری شهرداری ساوه در جلسه بررسی زمان افتتاح باشگاه نشاط و خنده، گفت: تلفیق خندیدن با ورزش بصورت متعادل می‌تواند سلامت ذهنی افراد را افزایش دهد و انگیزه افراد برای انجام فعالیت فیزیکی را بیشتر کند.

وی ادامه داد: انجام فعالیت فیزیکی و ورزش در تمامی سنین مفید است چون ورزش منظم، سلامت قلب را افزایش می‌دهد و خطر انواع بیماری ها را نیز می‌کاهد اما یکی از مشکلاتی که برای ورزش مداوم در بین افراد مختلف وجود دارد، نبود انگیزه است و بررسی‌های نشان داده است که تلفیق خندیدن با ورزش می‌تواند به اشتیاق افراد برای ورزش کردن بیفزاید .

مددی با بیان اینکه شادی یک احساس رضایت‌مندی است که فرد نسبت به خود، خانواده و اجتماع دارد و موجب سلامت روح و روان می‌شود، تصریح کرد: یک فرد افسرده غم، ناامیدی و یأس را به اطرافیان و حتی جامعه منتقل می‌کند .وی افزود: افسردگی نتیجه‌ی ناامیدی و نداشتن نشاط و شادی است و اجتماعی که در آن شادی و نشاط نباشد جامعه‌ای توسعه‌یافته نیست بلکه آن را کمتر توسعه‌یافته می‌دانند، چون جامعه‌ای که شاد نباشد انگیزه‌ای برای فعالیت ندارد بنابراین باید بحث شادی و نشاط را ابتدا از فرد، خانواده و اجتماع آغاز کرد

مددی اظهارداشت: نشاط علاوه ‌بر افزایش طول عمر انسان موجب افزایش ارتباط اجتماعی بین افراد می‌شود و همچنین بر وضعیت شغلی، تحصیلی و سایر روابط افراد تأثیر مطلوب بر جا می‌گذارد بنابراین نیاز است در جهت ایجاد نشاط عوامل مورد نیاز در کنار هم چیده شود .

بمناسبت هفته سلامت باشگاه نشاط و خنده شهرداری ساوه با تلاش واحد آموزش شهروندی حوزه معاونت خدمت شهری و  همکاری هیأت ورزش های همگانی شهرستان راه اندازی و  جهت  شادی، خنده و ورزش بر اساس برنامه های پیش بینی شده در مناطق مختلف شهر در بین شهروندان حضور خواهد یافت . مراسم افتتاح باشگاه نشاط و خنده شهرداری ساعت 7 صبح یکم اردیبهشت ماه سالجاری در محل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساوه برگزار خواهد شد .همه ساله از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه به نام هفته سلامت در کشور نام گذاری شده است

Template Design:Dima Group
Tool tip