economist

حاضرین درسایت

ما 51 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
نقش تـربیتی بانوان در مقابله با آسیب های فرهنگی و اجتماعی (۱) زهرا ظفرمند ؛ محقق وپژوهشگر مسائل اجتماعی؛امروزه نقش مؤثر زنان در مقابله با تهاجم فرهنگی و پیشگیری از انحرافات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره چهارم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه)  درمهرماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره سوم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه) درشهريورماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت:

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از افزایش ۳۵درصدی تعداد بازدیدکنندگانِ اماکن تاریخی و موزه‌ها در نوروز امسال خبر داد.

طالبیان که در ساوه از مسجد جامع تاریخی این شهر دیدن می کرد گفت: بیش از 9میلیون گردشگر، نوروز97 از اماکن تاریخیِ در اختیار سازمان میراث فرهنگی دیدن کردند.

وي درباره اجرای مصوبه بازگرداندن درآمد موزه‌ ها به خودشان در سال97 هم گفت: بر اساس مصوبه مجلس و پیش‌ بینی آن در برنامه ششم درآمد موزه‌ها، سایت‌ها و محوطه‌ های مهم تاریخی درآمدزا از سال جاری به خودشان بر می‌گردد.
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: این درآمد پیش از این به خزانه واریز می‌شد اما سازمان برنامه و بودجه مکلف شده همه درآمدهای موزه‌ ها و محوطه های تاریخی را به نام و حساب اختصاصی آنها واریز کند تا انگیزه‌ای برای تلاش و کسب درآمد بیشتر و البته تامین هزینه های این بناها باشد.
طالبیان با اشاره به قرار گرفتن 54 اثر تاریخی ایران در فهرست موقت ثبت جهانی از ارسال دو پرونده برای ثبت جهانی 2018 هم خبر داد و گفت: پرونده ثبت جهانی محور ساسانی فارس (از فیروز آباد، بیشاپور تا سروستان) در حوزه تاریخی و نیز جنگل‌ های ارسباران آذربایجان شرقی در حوزه طبیعت در یونسکو مطرح و با انجام فرآیند بررسی و ارزیابی، تا تیرماه 97 اعلام نظر خواهد شد.
وي با بیان اینکه سالانه تنها یک سهمیه براث ثبت جهانی برای ایران در نظر گرفته می شود گفت: هر اثری که در ارزیابی‌ ها امتیاز بیشتری داشته باشد برای ثبت جهانی معرفی و تصمیم گیری می شود.

Template Design:Dima Group
Tool tip