economist

حاضرین درسایت

ما 243 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند
چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از افزایش ۳۵درصدی تعداد بازدیدکنندگانِ اماکن تاریخی و موزه‌ها در نوروز امسال خبر داد.

طالبیان که در ساوه از مسجد جامع تاریخی این شهر دیدن می کرد گفت: بیش از 9میلیون گردشگر، نوروز97 از اماکن تاریخیِ در اختیار سازمان میراث فرهنگی دیدن کردند.

وي درباره اجرای مصوبه بازگرداندن درآمد موزه‌ ها به خودشان در سال97 هم گفت: بر اساس مصوبه مجلس و پیش‌ بینی آن در برنامه ششم درآمد موزه‌ها، سایت‌ها و محوطه‌ های مهم تاریخی درآمدزا از سال جاری به خودشان بر می‌گردد.
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: این درآمد پیش از این به خزانه واریز می‌شد اما سازمان برنامه و بودجه مکلف شده همه درآمدهای موزه‌ ها و محوطه های تاریخی را به نام و حساب اختصاصی آنها واریز کند تا انگیزه‌ای برای تلاش و کسب درآمد بیشتر و البته تامین هزینه های این بناها باشد.
طالبیان با اشاره به قرار گرفتن 54 اثر تاریخی ایران در فهرست موقت ثبت جهانی از ارسال دو پرونده برای ثبت جهانی 2018 هم خبر داد و گفت: پرونده ثبت جهانی محور ساسانی فارس (از فیروز آباد، بیشاپور تا سروستان) در حوزه تاریخی و نیز جنگل‌ های ارسباران آذربایجان شرقی در حوزه طبیعت در یونسکو مطرح و با انجام فرآیند بررسی و ارزیابی، تا تیرماه 97 اعلام نظر خواهد شد.
وي با بیان اینکه سالانه تنها یک سهمیه براث ثبت جهانی برای ایران در نظر گرفته می شود گفت: هر اثری که در ارزیابی‌ ها امتیاز بیشتری داشته باشد برای ثبت جهانی معرفی و تصمیم گیری می شود.

Template Design:Dima Group
Tool tip