economist

حاضرین درسایت

ما 32 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند
چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :

  یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر الیل والنهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال

به نام آفريننده زيباييها
بار ديگر صدای ترنم بهار، گوش را می نوازد و عطر دل انگيزش مشام جان را پر می كند، زمين با اجازه و اراده الهی ديگر بار زنده می شود و همه جماد و نبات و حيوان و انسانهای شيدای كرامت و قدرت آن آفريننده مهربان با جوشش و جنبش مضاعف خويش ستايش و تسبيح آن اله يگانه را گفته و با سرود بهار، همنوا می شوند.
آغاز بهار طبیعت فرصتی مناسب است تا با توانی تازه و اندیشه ای آینده نگر با استعانت از خداوند متعال برای رسیدن به اندیشه ای آباد، زیبا و توسعه یافته و تحقق یک زندگی معنویت گرا و پرامید تلاش و تکاپویی نو کنیم، سالی که گذشت باخوبي ها و بدي ها، هر آنچه كه بود، برگي ديگر از دفتر روزگار ورق خورد و برگ ديگري از درخت زمان بر زمين افتاد.
خانواده مدیریت شهری ساوه در سال 96 به جهت رویارویی با بحران شدید مالی، امتحانی سخت را تجربه کرد و چه بسا اگر تلاش، بردباری و سخت کوشی تک تک اعضای این خانواده بزرگ و حمایت شوراي محترم شهر ، مسئولان بزرگوار شهرستان و استاندار گرانقدر نبود، شاید امروز این کشتی طوفان زده اکنون در قعر دریا قرار داشت.
و خداوند متعال را شاکریم كه با همدلی، انسجام و سخت کوشی همکاران و سعي، تدبير و حمایت همه مردم عزیز و تدابیر و سیاست های اتخاذ شده که طی چند ماه اخیر به ثمر نشست، توانستيم از بحران مالي سال ٩٦ با موفقیت عبور كنيم چرا که با التهاب و بحران پش آمده در آغاز فعالیت مدیریت شهری در دوره پنجم و کاهش شدید درآمد شهرداری از محل ارزش افزوده حتی انتظار نمی رفت تا حقوق کارکنان و کارگران زحمتکش در روزهای پایانی سال پرداخت شود اما امروز به لطف پروردگار بسیارخرسندیم که نتیجه این زحمات به بار نشست و با رفع بخش عمده ای از مشکلات، همه كارگران و كاركنان مجموعه شهرداري و سازمانها و پيمانكاران با دریافت بیشتر مطالبات خود در شب عید خوشحال به نزد خانواده رفتند.
آنچه تاکنون انجام یافته حاصل فکر و تدبیر و یک تلاش گروهی بوده و مایه مباهات است که حتی با وجود مشکلات مالی و دست خالی در این مدت از پروژه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی هم غافل نشده ایم و الحمدالله شهروندان عزیز اکنون شاهد چهره ای زيباتر و شادابتر از شهر در آستانه سال جدید هستند.
انشاء الله با مدد ذات اقدس الهی و همراهی همه شهروندان و مدیران، و با کمک و تلاش دوچندان تمامی کارکنان تلاشگر و زحمتکش شهرداری سال ٩٧ سالي پر خير و بركت براي شهر و همه شهروندان عزيز خواهد بود و به ياري پروردگار قادر متعال شاهد اجراي پروژه هاي بزرگ راه و ساختمان، خدمات شهری، برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي با مشاركت مردم ، انبوه سازان ، سرمايه گذاران و شهرداري خواهيم بود.
اينجانب لازم مي دانم بعنوان خادم مردم فهيم و قدر شناس ساوه ضمن تبريك فرا رسیدن سال نو به شهروندان عزیز و همکاران گرامی خود مراتب سپاس و تقدیر خود را از همه بزرگوارانی که ما را صمیمانه و حکیمانه یاری نمودند ابراز نمایم و امیدوارم در سال جديد نيز راه پر افتخار خدمتگزاري به مردم شريف و قدرشناس ساوه را با اتكال به الطاف بيكران الهي با موفقیت سپري نمائيم.

التماس دعا
سيد مهدي حسيني

Template Design:Dima Group
Tool tip