economist

حاضرین درسایت

ما 72 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند
چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :

بنام خداوند مهربان
بنام سعادت ملت ایران

با تبریک به مناسبت پایان سال 1396
سالی سراسر استقامت وصبوری مردمان کشورم که انصافا نجیبانه سخنان رهبری معظم را بردیده نهاده ؛ صبورانه مقاومت کردند.وامابرخی مسئولین گاهی نظاره گر جنگ نابرابر دخل وخرج قشرکثیر جامعه بیش نبودند .
یکسال گذشت...
مرور کنیم سخنان رهبرانقلاب را که درتوضیح وتوصیف اقتصاد مقاومتی فرمودند:
در این اقتصاد هم روند پیشرفت کشور حفظ می شود و هم آسیب پذیری نظام اقتصادی درمقابل ترفندهای دشمنان کاهش می یابد. همچنین فرمودند: افزایش نقدینگی یکی از ریشه های مشکلات فعلی است باید باهمفکری و تکیه بر عمل و تجربه راهی برای کنترل نقدینگی بیابید و نقدینگی افزایش یافته را به سمت مراکز تولید هدایت کرد...
مسئولین محترم عمل خود را مرور کنند؛چه میزان ارج نهادند وانجام وظیفه نمودند؟!
به صراحت میگویم در سال ۹۶ با تمام فراز و نشیبها حقیقتا به مردم نجیب نمره ای کمتر از بیست نمیشود داد و به کارگزاران بیشتر از نمره ده .
فرصت خدمت کوتاه و مجال جبران کم ؛ پس فرض است برای این مردم انقلابی جان دهید و خدمت کنید .
سال ۱۳۹۷ را شروع می کنیم با شعار حمایت از تولید ملی .از زیربناهای مهم اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید داخلی و تولیدملی است.پس تولید کننده داخلی با تولید کیفی داخلی شان ملیت ایرانی را پاس داشته و مردم نیز با رجوع به تولید داخلی و ملی پاس بداریم این مجاهدت قابل تقدیر را انشا ا...
عیدتان مبارک
محمد ابوالمعصوم

 

Template Design:Dima Group
Tool tip