economist

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی، امام جمعه ساوه در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: نفوذ، فساد، بی عدالتی و انحراف ارزش ها مهمترین تهدیدات برای انقلاب است لذا باید در جشن های انقلاب به مناسبت دهه فجر، ارزش های انقلاب را در محله ها تبیین و یادآوری کرد.

خطیب نماز جمعه ساوه با تبریک دهه فجر اظهار کرد:  دستاوردهای انقلاب باید بیان شود ، انقلاب اسلامی  خدمات بسیاری به شهرها و روستاهای سراسر ایران داده است.وی ادامه داد: عزت و اقتدار، شکوفایی علمی ، خودباوری ،امنیت و استقلال از دستاوردهای انقلاب است.

 حسینی با بیان اینکه دشمن پروژه نفوذ را در ابعاد فرهنگی، سیاسی و اقتصادی پیگیری می کند، گفت: در تاریخ انقلاب با وجود ریزش بعضی انقلابی ها شاهد رویش های عالی مانند شهید حججی بودیم. وی ادامه داد: نفوذ فرهنگی امکان دارد از طریق تربیت یافتگان غربی و روشنفکران دانشگاهی، مدارس و حوزه های علمیه هم صورت بگیرد.

 قوطی کبریت خواندن مسکن و محل زندگی مردم منش نادرستی است

 خطیب نماز جمعه ساوه اظهار کرد: نمایندگان مجلس در این وضعیت نامساعد اقتصادی به جای افزایش حقوق مسئولان رده بالا، حقوق کارمندان پایین دست و کارگران را افزایش دهند.

 وی ادامه داد: شکاف طبقاتی خلاف عدالت است، این منش غلط است که مسکن مهر و محل زندگی مردم را قوطی کبریت بنامیم و سازندگی نکنیم.

 حسینی با اشاره به توطئه برجام ۳ و ۲ تصریح کرد: برخی تحلیل ها حکایت از این دارد که بعضی افراد به اغتشاشات دامن زدند تا به مردم بگویند این مشکلات اقتصادی را باید با برجام موشکی و منطقه ای حل کرد.

 وی افزود: اگر این خبر واقعیت داشته باشد، این اقدام خیانت به ملت و رهبری است، از دستگاه دیپلماسی می خواهیم رسما خبر وزیر خارجه آلمان در خصوص مذاکرات موشکی را تکذیب کند و سفیر آن را احضار کند.

 اجرای چراغ خاموش سند ۲۰۳۰ در استان مرکزی

 امام جمعه ساوه گفت: برخی در سند ۲۰۳۰ صراحتا به دنبال نفی نقش دین و آموزه های دینی در زندگی دانش آموزان هستند. متاسفانه در همین استان این سند به صورت چراغ خاموش در حال اجراست که باید معلمان هوشیار باشند.

 نفی هویت زنانگی در کنوانسیون رفع تبعیض علیه زنان

 وی افزود: یکی دیگر از ابزارهای نفوذ فرهنگی، همین اسناد بین‌المللی است، کنوانسیون رفع تبعیض علیه زنان به ظاهر دنبال رفع تبعیض است اما به دنبال نفی هویت زنانگی و مردانگی و نقش مهم مادری، تربیت فرزند و مدیریت خانه هستند. حسینی بیان کرد: دولت پاسخ دهد، این همه جاسوس در عالی ترین و امنیتی ترین نهادهای دولتی چطور حضور یافتند.وی ادامه داد: قوه قضائیه پاسخ دهد چرا و به چه قیمتی جاسوسانی مانند جیسون رضائیان و همسرش را آزاد کرد.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip