economist

 سید "مهدی حسینی" شهردار ساوه در دیدار جمعی سرمایه گذاران بخش خصوصی با بیان اینکه مدیریت شهری ساوه از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در پروژه‌های شهری استقبال و حمایت می‌کند، گفت: جذب سرمایه گذار در حوزه های مختلف همواره عاملی برجسته برای تداوم رشد اقتصادی هر شهری به شمار می رود.

وی ادامه داد: شهر ساوه یکی شهرهای دارای پتاسیل و ظرفیت های زیاد برای سرمایه گذاری بخش خصوصی است اما متاسفانه تاکنون به این امر مهم مورد توجه قرار نگرفته زیرا با وجود روزانه حدود 144 هزار تردد خودرو از محورهای مواصلاتی این شهرستان هنوز جذابیت لازم برای توقف و جذب بخشی از این مسافران در شهر فراهم نشده است.

شهردار ساوه نزدیکی به استان تهران، قرار گرفتن منطقه ویژه اقتصادی در این شهر وجود جاذبه های گردشگری و تاریخی در این شهر، واقع شدن در محورهای مواصلاتی اصلی کشور و ... را از مهمترین ظرفیت ها و پتانسیل های این شهر عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه جذب سرمایه گذار بخش خصوصی موجب توسعه شهر ساوه می شود، اافزود: خوشبختانه اکنون با همکاری شورای اسلامی شهر بستر خوبی برای اجرای پروژه های مشارکتی با بخش خصوصی در شهرداری  فراهم شده است.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip