economist

حاضرین درسایت

ما 69 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
نقش تـربیتی بانوان در مقابله با آسیب های فرهنگی و اجتماعی (۱) زهرا ظفرمند ؛ محقق وپژوهشگر مسائل اجتماعی؛امروزه نقش مؤثر زنان در مقابله با تهاجم فرهنگی و پیشگیری از انحرافات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره چهارم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه)  درمهرماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره سوم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه) درشهريورماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت:

در جلسه مناسب سازی پیاده رو ها و معابر برای معلولان و نابینایان که با حضور معمارنیا معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ساوه و سایر اعضای این کمیته در محل شهرداری برگزار شد، مناسب سازی معابر و اماکن عمومی  برای تردد و دسترسی معلولان و سالمندان در این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت .

مهندس حسینی شهردار ساوه در این جلسه بیان داشت: موضوع مناسب سازي اماکن از شاخص هاي توسعه در كشورهاي پيشرفته به شمار مي آيد و یک معلول نیز بايد بتواند همانند سایر افراد جامعه به سهولت به مكان های عمومي دسترسي پيدا كند .

وی افزود: بدون شک امكانات حركتي و جهت يابي هر فرد در فضاهای عمومی، مستقيما با كيفيت و كميت علائم بصري موجود تعریف می شود و برای كساني که محدوديت هاي حسي دارند باید شیوه های طراحی دیگری اتخاذ شود تا آنان نیز بتوانند در فضاهای عمومی حاضر شوند و خود را از جامعه طرد شده ندانند .

"علی کاشی" کارشناس حوزه خدمات شهری نیز در این کمیته بیان داشت: شهرداری ساوه سال گذشته با اقداماتی همچون 80 هزار متر مربع پیاده رو سازی، تعویض جداول فرسوده، استفاده از نوار نابینایان در کف پوش پیاده رو ها، نصب گذرگاه ویژه معلولان، نصب پل عابر پیاده در مسیر پیاده روها، نصب ست ورزشی ویژه معلولان و ساخت تابلو ویژه معلولان توانست بر اساس ارزیابی کمیته استانی رتبه دوم مناسب سازی معابر تردد معلولان را در استان پس از شهر فرمهین کسب کند .

در ادامه این جلسه اعضای کمیته نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند و با تاکید مهندس حسینی شهردار ساوه مصوب گردید ابتدا یک شناسنامه از وضعیت موجود تهیه و مستند سازی شود تا در مرحله بعد عملیات ساماندهی طی فازهای مختلف پیش برود

Template Design:Dima Group
Tool tip